Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az új generációs konzolokra...

Az új generációs konzolokra nem jön Magyarítás?

Figyelt kérdés
Xbox 360-ra csomó játék jött magyarul... mi történt az új generációval?

2015. dec. 4. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi, rájöttek a kiadók hogy 20 millió lakos alatti országra nem fordítanak többé. A Witcher csak azért jött ki magyarul mert lengyel játék.
2015. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha magyarul akarsz játszani ezentúl egy játékkal, akkor módosítanod kell a konzolodat.


Én is ezt fogom tenni. Ki-be kapcsolható a gyári és a módosított üzemmód, így ha multiplayer módban akarok játszani, akkor eredeti játékkal játszok (azokhoz nem kell sok idegen nyelvű szöveg olvasása). De ha singleplayer módban, akkor a módosított üzemmóddal letölthetek egy játékot a netről (ingyen), és a gépen lemagyarosíthatom. (Mert az eredeti lemezt a konzol nem engedi lejátszani, ha módosítottad..) Ezt így bármelyik játékkal meg lehet csinálni. Csak hát el kell döntened, hogy egy játékkal multyzol vagy single-zöl.. Különben bannolják a konzolod.

2015. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Magyarországon nincs nagy kultúrája a konzolozásnak.

2. A magyar piac kicsi. Eleve 10 millió alatt van az összlakosság, ennek nagy része nem játszik, még kevesebben konzolon.

3. És még azoknak is csak a töredéke hajlandó fizetni a játékokért. A maradék úgy van vele, hogy neki ez "jár" és ráadásul ingyen is. És még egyenesen ő van felháborodva, ha fizetnie kell vagy nem megy a lopott verzió.

4. Még a fizető játékosok közül sem mindenki igényli a lokalizációt. Engem például a világból ki lehet vele kergetni.

2015. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ac szindikátus :D na az magyarul is kijött de ahogy elöttem írták nem nagyon lessz. Elég szégyen ha valaki annyit nem tud angolul amit egy játék megkövetel...és most nem a katintgatós story gameekre gondoltam.
2015. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es te a 360-ra gondoltál , arra van dualboot
2015. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, arra gondoltam. Bár odaírhattam volna..


A lényeg az, hogy ha magyarul akarsz játszani a játékokkal a konzolon, akkor azt módosítani kell.


Csak sajnos még nincs az új konzolokra módosítás..

2015. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!