Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft eredetit...

World of warcraft eredetit megvegyem e?

Figyelt kérdés

Udv!

Érdekelne, hogy vannak e tapasztalatok érdemes e megvenni eredetibe? Láttam most elég nagy leárazás van battlnet oldalán és elgondolkoztam megvegyem e? Taurin játszottam eddig csak meg pát tört szerón még.


2015. dec. 1. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

ha akarod vedd meg, te döntésed. Viszont van havidíj, azt ne felejtsd el. Mire játékból ki tudod farmolni a pénzt (meg mire megtanulod) simán rámehet 4-5 hónap is.


Szerintem ritka f*s a WoD óta, nem hiába esett le az előfizetői tábor 1/5-re. Ennyi ember azért csak nem téved.

2015. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a valaszt! Elbizonytalanodtam :D
2015. dec. 1. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. A storyt végigvinni marha jó volt a WoDba, de ennyi, ezen kívül nagyon a Koreai grindfest mmorpg mintájára épült a WOD, ami mivel fizetős elég gáz...
2015. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elmúlt napokban rengetegszer válaszoltunk erre a kérdésre. Sőt én is elgondolkoztam rajta,de rájöttem, hogy ez egy retro, elavult játék. Szinte csak rosszat hallani róla minden új kiegészítő után. Ha a gépem engedné akkor tuti, hogy most a Black Desert Onlinet rendelném elő. Jelenleg a legjobb MMO szinte minden toplistán és jövő év elején jön Europába. Emellett acsak jókat hallani ról, mindenki dicséri. Azt legalább csak egyszer kell megvenni.
2015. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mindenképpen ajánlom, már csak azért is mert a battlechest ( 1500 Ft ) teljesen a mists of pandariáig benne van az összes kiegészítő és még jár 30 napnyi gametime is hozzá. Ezzel fejfejlődhetsz lvl 90-ig és ha tetszik, akkor megveheted a warlords of draenort is hogy lvl 100 ig eljuss.
2015. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!