Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvegyem vagy letöltsem a...

Megvegyem vagy letöltsem a GTA 4-et?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodok hogy megvegyem vagy letöltsem a gta 4-et ?

Mert sokfélét hallottam hogy ne vedd meg mert szar a telepítés . Mástól meg azt hogy vedd meg nyugodtan. Tehát nem értem. Most akkor ? :d



2015. okt. 19. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miert ne venned meg?
2015. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Gta 4 mindenhogy szar letöltve is megvéve is azért a fosért nem fizetnék

Akkor már gta v

2015. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A GTA 4 egy optimalizálatlan okádék, csak akkor vedd meg ha olcsó. Az alap steames árán pl. nem éri meg.
2015. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Az alap Steames ár 20€ (~6000Ft). Ezért jár ~30 órányi sztorimód + opcionális feladatok. Alaphangon 200Ft/óra. Ez olcsóbb, mint egy diákjegy a moziban, és ráadásul nem csak egy végigjátszásra jogosít. Ráadásul hamarosan Steam Halloween Sale, utána és lesz leárazás az ünnepek alatt is. Biztos kap ez is legalább egy 50%-os leárazást, de a 75-80% sem kizárt.


Persze, optimalizálatlan, mint a szar, de amúgy nem egy rossz játék, és egy mai alsó-középkategóriás gép is megeszi már.

2015. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Ne vedd meg szerintem...2011 elején megvettem kemény 10.000 Ft-ért PC-re és boldogan feltelepítettem majd játszottam kb a sztori feléig a 2010-ben vett fullos gépemen (akkoriban még jónak számítom. Mellesleg a GTA IV 2008-as...). Aztán valamiért egyre rosszabb lett, crashelt, szaggatott, akadt, a végén már el se indult, a multiból is kidobott.

Ha megakarod venni, akkor csak is konzolra vedd!

2015. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
A sztori nem rossz, de a JÁTÉK elég gyenge, főleg az irányítás (az autók vezetése és a lövöldözés tragikus). A küldetések borzasztó egyszerűek, nemigen van nagy, epikus jelenet.
2015. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az irányítás kimondottan sokat javult és az autók viselkedése realisztikusabb lett a GTA 3-VC-SA részekhez képest. Ugyanezt az irányítást örökölte meg a V is.
2015. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
#7: Én húsz éve vezetek autót, de ilyen tetű, imbolygós irányítással még életemben nem találkoztam.
2015. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, realisztikus, azt mondtam, realisztikusabb, mint a korábbi részekben. Már a múlt rendszerben is csak írni tanítottak, olvasni nem?
2015. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Pont azt a GTA-t fogtad ki, amiért még én sem adnék ki pénzt, és inkább leszedtem ingyen. Ha már GTA-t akarsz venni, akkor várd meg, míg akciós lesz az 5 (feltehetően karácsony táján) és ruházz be arra. Már persze ha a gép bírja. Bár ha a 4 megy rajta, az 5 sem lehet gond.
2015. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!