Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Global Strike nevű játékhoz...

A Global Strike nevű játékhoz ismer valaki hack -et?

Figyelt kérdés
Már néegettem egy csomót, de a legtöbb fizetős vagy meg kell adni a telefonszámot, hogy nyerhete ezt-azt és alul van apró betűbe, hogy hetene fizethetek. Olyan kéne amibe GP és Gold hack is van. A HP hack az nem muszály.

2015. nov. 28. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

muszáj.


A másik: tudom ezt nagyon nehéz feldolgozni még mindig emberek millióinak, de egy online játéknál az adataidat NEM a te géped menti, hanem szervergép. Ebből kifolyólag NEM létezik gépre telepítős, vagy arról futtatható hack/csalás.


Vegyél valós pénzen játékbeli valutát, ha ennyire kell (arról nem is beszélve, hogy a legtöbb ilyen játék pont azért ingyenes, hogy így szerezzen valami pénzt a munkáért, amit befektettek), vagy játsszál többet és farmold ki.


Esetleg tanulj meg rendesen programozni, törd fel a szervergépet és írd át a szükséges adataidat.

2015. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és akkor se működne ha a fiókom a facebookomhoz van kapcsolva? Mert láttam olyan videókat, ahl a végén azt nyomták meg hogy csatlakozás a facebookozás. És a Goldot eg hogyan farmoljam ki? 28-as szinten egy esélyt se adott rá.
2015. nov. 28. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

minden ingyenes játék lényege, hogy nehéz az alap dolgokat kifarmolni, ezért próbálnak rávezetni, hogy fizess bizonyos dolgokért. Nekik ebből van fizetésük. Náluk nem cél, hogy te szépen könnyen végig told a játékot, ők azt akarják, hogy szenvedj és nehéz/nehezebb legyen prémium cuccok nélkül.


Alapvető marketing.

2015. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, tipikus pay2win játék. Játssz normális játékokkal, ahol egyenlő esélyekkel indulsz: CoD, BF, CS stb.
2015. nov. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!