Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetseges ugy VACban-t kapni...

B1nc1 kérdése:

Lehetseges ugy VACban-t kapni CS:GO-ban, hogy nem csalsz/csaltal?

Figyelt kérdés
Ugyebar jatekosok kuldhetnek be reportokat, hogy ki csal szerintuk. Majd azt a jatekost berakjak overwatch-ba es ott mas jatekosok eldonthetik, hogyszerintuk is csal e. Az lehetseges, hogy valakit reportolnak illetve majd ban-olnak csak azert mert nagyon szerencses/ugyes es emiatt jatekosok azt hiszik, hogy csalt?

2015. nov. 8. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg így működik a rendszer? Azért az elég durva lenne, mert ennyi erővel bárkit bannolni lehetne...
2015. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Sajnos lehetséges! :(

(Pl.: be vagy flashelve és nyomsz 3k-t csak úgy random.... És hasonló dolgok)

2015. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed de válaszolok :D, ha overwatchba elegen mondják hogy csal akkor nem VAC bant fog kapni hanem maximum 2 hetet. VAC-bant akkor kap ha a VAC bannolja Valve Anti-Cheat (System) ha overwatch miatt banolják max 2 hét
2015. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 FriendlyScoot válasza:
30%
a 3. válaszolónak üzenem h egy nagy hülyeséget írt mert ha csalsz akk olyan mint ha vacot kapsz (v lehet h azt kapsz) mert csak a trollkodásért lehet 2-4 hetet kapni
2015. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reportolni lehet, és ha sok reportot kap, akkor megnézik. De ebből egyenes arányban nem következik az, hogy csal is. Nyilván a WH-t a legnehezebb kiszűrni. VOltam admin szerveren, és igen néha adtam oylannak is bannt, aki amúgy nem wh-zott (screen shotból kiderült). De amúgy WH gyanús volt.
2015. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor kapsz VAC Ban-t ha a Valve Anti-Cheat rendszer bannol, játékos jelentések miatt nem kaphatsz VAC Bant!

[link]

2015. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet hogy nem VAC Ban a neve, hanem egy pont ugyanolyan ban. Csak mas a neve.

2015. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!