Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WoT-ban (World of Tanks)...

A WoT-ban (World of Tanks) miért van mindenki elmebetegség szinten belebu-. Zulva abba, hogy meg kell ölni minden ellenséget és foglalni nem lehet?

Figyelt kérdés

Túl sokszor láttam már azt a 8000 csatám alatt, hogy egy magabiztos csapat úgy volt vele, hogy "kill all", aztán pedig elbukták a meccset, mert mégsem jött össze a "kill all".


Miért?

Miért nem lehet foglalni, ha ott vagytok a zászló közelében és ha foglalással biztos lenne a győzelem? Miért nem a győzelem a legfontosabb? Miért még egy kis frag vagy sebzés bezsebelése?


Másik kedvencem mikor egyedül foglalok, 100 közelében vagyok és azt írják "don't cap". De miért? Ha lejövök a zászlóról akkor nekem adják cserébe a frag-et, hogy megölhetem a maradék ellenségeket? Nem hiszem. Akkor miért hagyjam abba a foglalást? Miközben a zászlófoglalásért ugyanúgy XP és pénz jár.

Meg amikor foglalok, de a csapattársak megöléssel fenyegetnek, ha nem hagyom abba foglalást. Elmebetegség?


2015. nov. 16. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak azért csinálják, hogy legyen több creditük és tapasztalati pontuk.
2015. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két nagy gond van az csapatalapú játékokkal:

1. Sokan nem tudják egy-egy játéktípus lényegét, csak annyit tudnak, hogy meg kell ölni az ellenfeleket.

2. Legtöbbjük azt hiszik attól, mert ők ölték a legtöbbet ők jobbak, mint mások. Ez meg arra készteti őket, hogy mindenáron ők szerezzék meg a legtöbb killt.

Emiatt nem nagyon játszok már csapatalapú multiplayer játékokkal.

2015. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!