Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Fallout...

Mi a véleményetek a Fallout 4-ről?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 00:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Nekem eddig bejön. Igaz, mivel 4:3-as monitorom van "barkácsolva" kellett beállítanom a játékot, mert ablakban akarta futtatni a játékot, ez technikailag elég nagy hibának tartom, de maga a játék jónak tűnik. Az eleje jól fel van vezetve, minden percét élveztem. A világ nekem mondjuk kicsit túl színes, fényes lett a 3. részhez képest, ott sokkal komorabb volt a hangulata a tájnak a fakóság miatt. A kezelőfelülete egyszerű de éppen jó, viszont a térkép nekem kicsinek tűnik a 3-hoz képest, bár elég sűrűn vannak helyszínek, ha kisebb is de tartalmasnak tűnik. Gondolom lesz ehhez is pár DLC, majd akkor bővülhet a térkép...
2015. nov. 11. 00:31
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
én kis e próbálom ez egy kaki .érted az arma 2 dayz után amivel most játszok egy vígjáték semmi apokaliptikus hangulat.
2015. nov. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Lebutított párbeszédrendszer és mellé még az eddigieknél is együgyűbb történet. A városépítés egy vicc. Unalmas kísérők akik teljesen felborítják a játékegyensúlyt. Fantáziátlan helyszínek. A karakterépítéssel egyáltalán nem kell foglalkozni, csak menj előre és agyatlanul lövöldözz.


Komolyan, évek óta nem játszottam ennél unalmasabb RPG-vel és akkor még a tengernyi bug-ról ne is beszéljünk. Remélem a következő Fallout részt megint az Obsidian készítheti.

2015. nov. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre lesújtó, szinte mindenben gyengébb-kevesebb, mint az elődei. A grafikai és teljesítménybakikat majd kijavítják, de a többivel nincs mit tenni.
2015. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Abban én is egyetértek, hogy az Obsidian jobban ért a szerepjátékhoz, a Fallout New Vegasban sokkal több párbeszéd, lehetőség volt.
2015. nov. 11. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:
A Fallout 3-at a Bethesda Game Studios készítette. Azzal is bajok vannak? Mert az eléggé népszerű játék lett azért, legalábbis a díszes publikumnak alapvetően bejött.
2015. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor még a végén jól jártam, hogy a nem éppen erős gépem miatt nem rendeltem elő. :D
2015. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyon szórakoztató sok felfedezni valót kínáló, rendkívül élvezetes játék amelyben mindenki, "meggyúrhatja" a neki megfelelő karaktert (pusztakezes harcos, Rambó, vagy sunyi sniper), a fegyver kraftolás kitűnő, az építkezés zseniális, mindent egybe véve a hibái ellenére is nálam 10/10-es a játék.
2015. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kicsit fura erre a kérdésre 2023- ban válaszolni, de kb 40 óra gameplay után én is kijelenthetem, hogy egy idő után unalmas. Ismétlődik minden, a sztori nem kap el, a karakteranimációk pedig rosszak.
2023. dec. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!