Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet megoldani a Star...

Hogyan lehet megoldani a Star Wars Knights of the old Republic 2 Sith lords játékot?

Figyelt kérdés
Folyamtosan befagy és kidobja hogy hiba. Win7 alatt, nem tudok egy küldetést se átvinni normálisan hogy ne faggyon szét az egész. Az első bolgyót végig vittem vagy két fagyással, Teloson meg ötpercenként beffagy. Mit lehet ezellen tenni, (tört játék, és azon kívül hogy vegyem meg, most nincs rá keret és játszanám )

2015. nov. 10. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Várd meg a karácsonyi steam sale-t és vedd meg akkor.
2015. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szívesen mondanék mást, de tényleg csak annyit tudok, hogy vedd meg. Nemrég jött ki a felújított változata steam-en, ami tökéletesen működik Win7 alatt. Úgyhogy vagy megveszed, vagy szívsz a tört változattal.
2015. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát konkrétan a férfiasságom a tört verzióba :D már komolyan majd megveszem inkáb, mostmár nagyon febosszantott. ÉS a mentéseket be tudom tenni majd a steames verzióba? tudom majd folytatni onnan ahol most abbahagyom?
2015. nov. 10. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ugyanaz a verzió, akkor igen, ha a Steames sokkal frissebb, akkor nem biztos.
2015. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt hol tudom megnézni? Vlamai fightclubos tört verzió a collectionos, de ennél többbet nem tudtam meg, szerintem az 1.3-as mivel valami újabb verzió azért is próbálkoztam meg vele mert elvben megy win7-en is, megy is csak kifagy 5 percenként :D
2015. nov. 11. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 2012-es feltöltés, a javított változat meg most jött ki, tuti régebb verziód van.
2015. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na mindegy majd akkor ha lesz akció rá akkor megveszem :)
2015. nov. 12. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Most pont van akció rá:

[link]

2015. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!