Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Szerintetek van jó AP...

LoL: Szerintetek van jó AP solo topra? :D

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Annie
2015. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anniet szétkapják.


Mondjuk Morde, Diana, Kennen, Cho, Malphite.

2015. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kennen, Lissandra, Swain
2015. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rumble-lel mi van? Hát gyerekek, egyik legjobb topos, nehogymár kifelejtsük! :D


(Láttam már nagyon jó Annie topot platban, ugyanattól a játékostól meg egy király Rumble-t.)

2015. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csabawars válasza:
42%

Lehet nem nagy divat de imádom alistar topot :) szét kapok vele jó pár champet.nagyon erős sok cc és a damage ijesztő tud lenni.

Build: Iceborn gauntle,Sunfire,Mpenboots,Absy scepter,randium, banshee.

qt fullozom aztán legtöbbször a wt sebzésért bár könnyű elcseszni a kombót. Elég könnyű vele tradet nyerni különösen melee champek ellen mert önként belemennek a q ba utána auto és el lököd:D

De Ap udryt is szeretem phoenixet fullozom majd a teknőst utána a medve és a legvégén tigris. A build végül is ugyan az mert nagyon jól működik. Igaz ezek elég tankosak deattól még van egy szép damage is udryval pushlni szoktam mert nem bírnak velem nagyon 1v1 ezni és ha többen jönnek lefutom őket mert elég tankos vagyok ahoz hogy úl éljem az engaget amit rjtam csinálnak:) Ali inkább vagy az hogy rámész az enemy adcre és szétkapod/kergeted(hidd el futni fog :D) vagy ultival tankolsz imindenkit ésa pszivoddal és sunfireval nézed hogyan olvad el mindenki körülötted:)

(a naptűz köpeny működik a magic pennel és az absy passivjával mr nélküli ellenre olyan mintha true damaget hitelnél. a tankot meg csak ellököd az útból teamfightba.

Még LBt kipróbálhatod. A kitje segít tól élni és ha jól használod a láncot senki nem ér el téged miközbe szét poke olod. De tankosat ajánlom topra mégha működik is ha nincs frontharcos bukta lehet a mecs emiatt.

Jax is lehetséges tanky ap champ mégha nem is sokan kedvelik működik.

Kassa se rossz.És persze teemo:D

Ha draftot mész kipróbálhasz egy top ap nasust papí top ellen (pl teemo,riven,adc topok) csak az et fullozod és a countert le counterelted. Bár nem farmolsz annyit q val de gyors a lane cleared és az e rettenet nagyot tud ütni ulti % damageja pedig szintén halálos. De felejsd el azt hogy letankolsz úgy egy teamet:D

Remélem segítettem:)

2015. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!