Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell tudni a Fallout 4-ről?

Dallam99 kérdése:

Mit kell tudni a Fallout 4-ről?

Figyelt kérdés
Elég sok játékkal játszottam már, szinte az összes "nagy nevű" videó játék sorozatot ismerem/tudom miről van szó. Valahogy a Fallout széria kimaradt. Nem is nagyon érdekelt az elején, de most hogy lassan itt van a megjelenése egyre nagyobb a hype. Rengeteg ismerősöm van, aki alig várja a megjelenését. Tudom hogy "google a barátod" meg minden, de azt is szeretném hallani, hogy miért ekkora a felhajtás körülötte. Miért várják ennyire? Milyenek voltak az elődjei? Milyen lesz ez?

2015. okt. 31. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A harmadik rész is nagyon jó volt. Szerintem kezdd azzal és meglátod. Posztapokaliptikus környezet, gyűjtögetés, skillek, fejlődsz, lehet benne ügyeskedni rendesen. Inkább észjáték, nem egy lövölde.
2015. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, hogy többféleképpen meg lehet oldani bennük egy feladatot. Egy példa a New Vegasból (SPOILER!):

A küldetés lényege, hogy megszerezz egy Benny nevű férfitól egy platina zsetont. Be kell jutnod a kaszinójába, itt az alábbi lehetőségeid vannak:

1. Harcban legyőzöd Bennyt, és kizsebeled a hulláját. Nehéz lesz, mert az egész kaszinóval meg kell küzdened.

2. Ráveszed Benny alvezérét, hogy árulja el. Ekkor ő odaadja Benny lakosztályának a kulcsát, te elrejtőzöl odabent, és mikor belép, meggyilkolod. Így nem fog neked esni az összes embere.

3. Beszélsz Bennyvel, és békésen megegyeztek az üzletről.

4. A legdurvább: ha női karaktered van (és rendelkezel a Fekete Özvegy képességgel), elcsábíthatod Bennyt. Az ágyban meg is gyilkolhatod és kizsebelheted, vagy életben hagyhatod, de ekkor a fickó meglép, és egy őrülten hosszú küldetéssorozat veszi kezdetét, aminek a végén fülön csípheted.

És ez csak egyetlen küldetés volt a száz-valahányból.

2015. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!