Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg lehet már venni a Fallout...

Meg lehet már venni a Fallout 4-et?

Figyelt kérdés
Most hülyèt fogok kèrdezni de meg szeretnèm lepni èletem szerelmèt ezzel a játèkkal mert tudom hogy mennyire szeretnè ès mivel lány vagyok nem is èrtek hozzá ès rákèrdezni se szeretnèk nála szóval az èrdekelne hogy 576-ban meg lehet venni viszont neten azt olvasom hogy a várható megjelenès (pc-re is) majd csak jövő hónapban lesz :D szóval hogy is van ez? Ha bemegyek az üzletbe akkor meg tudom most venni azt vennèm meg ami nekem kell vagy ez nem az vagy valamit fèlreèrtettem? Bocsi de tènyleg nem èrtek ehhez ès nem akarok rosszat venni :( köszönöm szèpen előre is!!! :)

2015. okt. 11. 03:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg előrendelhető, ami azt jelenti, hogy kvázi lefoglalsz egy példányt. Megkapni csak a megjelenés napján (november 10) fogod.
2015. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ááá èrtem!!! :) ès megèri előrendelni? Mármint ha nem rendelem elő akkor nem tudom megvenni a megjelenès napján? :)
2015. okt. 11. 11:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az adott üzletben nem lesz belőle, mert elkapkodják. Az előrendelők viszont garantáltan hozzájutnak a megejlenés napján.
2015. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor éri meg előrendelni, ha gyűjtői változatot akarsz. Bár a legtöbb helyen az már most elfogyott. Egyébként nagyon nem. A sima dobozos változatot nem érdemes már megvenni, a steames pedig úgysem fogy el. Plusz megvan még az esélye egy olyan szopás sornak, mint ami például idén az Arkham Knighttal volt. Annál sem számított rá senki, hogy elcseszik a PC portot.
2015. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg? Azt hittem előrendelésnél előre kapod ... így
2015. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megéri előrendelni, mert Fallout 4 perkes poszter jár mellé. Valamint bizonyos helyeken ajándék kulcstartó, póló, stb.

[link]

2015. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenfèlekèppen kèzzel fogható állapotban szeretnèm neki adni mert az úgy jobban tetszik :D akkor előrendelek rá köszönöm szèpen!!! :)
2015. okt. 11. 20:51
 8/9 zolis24 válasza:
Megéri előrendelni a boltban a dobozost itthon mert olcsóbb mint a steamen.
2015. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok :D Én is előrendeltem, de más honlapról, és ott más az ajándék hozzá, egy A2-es poszter.. viszont a barátom az 576-os ajándékokat látta neten, és nem tudom, melyik tetszene neki jobban.. Szóval ha esetleg pont úgy jönne ki, hogy a tiédnek is pont a másik tetszene, akkor mit szólnál egy cseréhez? :D
2015. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!