Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout Nev Vegas pecs és dlc?

Fallout Nev Vegas pecs és dlc?

Figyelt kérdés

Hali. Az lenne a bajom hogy sehonnan sem tudom letölteni a 4.0-ás pecset a játèkhoz se a dlc-ket. Vagyis hát a dlc-ket valahonnan le tudtam szedni de mind fájl kiterjesztèsűek (pl deadmoney.fájl). Hát èn mèg ilyennel nem találkoztam. Átìrtam mindegyiket a megfelelő kiterjeszrèsre ès a data dolognál ki is engedte pipálni őket de a játèkban nem jelentkeztek a dlc-k jelei.


A pecs viszont annyira nem fontos,az csak ahhoz kène hogy a magyarìtás megfelelően működjön mert ha felrakom a magyarìtást csak 1-2 textúra vagy modell szövege lesz magyar ès az intró,viszont minden más angol marad. Ès igen tudom hogy angolul is lehet vele játszani de mègis ismerjük el hogy magyarul kènyelmesebb volna.


Mellesleg a New Vegas ami nekem megvan az tört. Ez szerintem nem befolyásol semmi mert a Fallout3-at törten,magyarul minden dlc-vel tudtam játszani, de azèrt gondoltam leìrom.



2015. okt. 10. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Innen szedd le: [link]


20 euróért megkapod az alapjátékot és az összes kiegészítőt, ráadásul automatikusan lejön hozzá az összes patch is. :) Ha sok lenne az összeg vársz egy kicsit és az őszi/karácsonyi leárazásokon tuti lesz az 5-10 euró is.

2015. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam a kèrdès megfogalmazásakor hogy odaìrom hogy "vedd meg" kommentelők kìmèljenek,de aztán mègse tettem mert azt gondoltam egyèrtelmű hogy èn ezt mind elkalózkodni szeretnèm.
2015. okt. 10. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne várj segítséget. :)
2015. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!