Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ennyi nem normális...

Miért van ennyi nem normális online játékos (cs:go)?

Figyelt kérdés

Felmentem játszani, casual szerverre, 1 perc után meghaltam, majd egy 10 éves (hangból ítélve) srác elkezd azonnal oltani, hogy mennyire hülye, béna noob vagyok.


1. A játékosok eltérő képességűek, és emellett eltérő szinten vannak. Aki többet játszik az jobb, aki kevesebbet az rosszabb.

2. Ez egy játék, szórakozás, nem egy foci vébé döntő, és nem is egy ESL bajnokság 500ezer euróért.

3. Tök jó dolog, hogy valaki komolyan vesz valamit, de remélem az iskolában is ordibálja a társainak, ha nem tudja megoldani a matek feladatot a táblánál.

4. Casual szerverre mentem, nem competitivre, ahol valamelyest oké lehet a kirohanás.


Végül kiderült, hogy a játékos magyar volt. Nincs több kommentem....


2015. okt. 27. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
na igen én ezért nem játszom nagyon online ha meg mégis akkor lenémítom a többi játékost
2015. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ez a mai szint, régen jó volt csézni, még az 1.6 korában, ma már tele vannak a játékok vérpistákkal, 10 éves ragekölkökkel. Igazából a legtöbb játékból pont ezért nem lesz semmi komoly. Go is egy megváltó játéknak indult, és egy vicc lett belőle. A Battlefieldből meg az utóbbi 8 CODból is szintén.
2015. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha régi CS élményt keresel, akkor a közzöségi szervereket nézd. Hivatalos játékmódokat tekintve a casual meg a DM maga a fertő, Arms Racen már jobb a helyzet, elég ritka az egymással való kommunikáció.


Az első pont meg nem igaz. Én nem vagyok jó játékos több száz óra után se, de nem is akarok. Kala körül mozgok gondolom valami csak rámragadt még ha nem is sok, de az MM nekem olyan mint egy Mobának a normál játékmódja. Van mikor haverokkal komolyan vesszük, máskor végig funoljuk és egymásnak teszünk keresztbe. Viszont energiát nem fektetek abba, hogy jobb legyek és gránátokat meg spray controlt gyakoroljak.

2015. okt. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barmok az emberek, sajnos ez van. Én ezért nem multizom. Nincs szükségem a fröcsögő üvöltöző versengő majomra, kap az ember ilyenből eleget az életben, ne hogy má' a szórakozást is elcs*ssze egy ilyen.
2015. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!