Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen halott a World of...

Miért ilyen halott a World of Warcraft?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A többi MMORPG csak szeretne ilyen halott lenni.
2015. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2015. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Azóta leesett 5.6 millióra.

2015. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy még kb 5 millió aktív játékos van, de 3 évvel ezelőtt kb 9 millió volt, ahhoz képest ez majdnem a fele. Ráadásul ez a szám ugye elég sok régióra oszlik el (NA, EU, OCE, CN, TW, KR), és az aktív játékosoknak legalább a fele az ázsiai szervereken játszik.


Pl. tegnap elkezdtem egy új karit és azt vettem észre, hogy a low lvl zónákban alig vannak emberek. Miközben questeltem lvl1 és 40 között, kb 10 emberrel találkoztam..pedig high pop realmon játszom.

2015. okt. 26. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A garrisonok a heirloomok a BG és DF na meg a crossrealm miatt látsz kevés embert. Fejlődés közben meg még inkább gaz, mert sok fejlődő zóna van de kevés fejlődő. Aki akart annak már van elég altja. És az is közre játszik, hogy kieg vége van.
2015. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most abból, hogy te alig találkoztál emberrel, nem az a következtetés, hogy a játék halott.

1. Lehet hogy pont olyankor játszottál, mikor eleve kevesen játszanak.

2. Ismered a játékot, tudod, hogy max level-től kezdődik igazán a játék. A játékidőnek csak nagyon kis részét teszi ki a fejlődés.

3. Manapság már nagyon gyorsan lehet fejlődni. 1-2 hét és max vagy. Mikor kijött a WoW, hónapok kérdése volt.

2015. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. Manapság már BG-ből és instából is ki lehet fejlődni, úgy, hogy ki se mozdulsz mondjuk a nagyvárosból.
2015. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!