Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan játszhatok a WoW...

Hogyan játszhatok a WoW eredeti szerverén?

Figyelt kérdés
Üdv. A WoWot már jó ideje játszom, de eddig csak tört szervereken szoktam. Most eljutottam arra a szintre hogy szívesen kipróbálnám az eredetit is. Addig eljutottam, hogy regeltem a blizz oldalán, aztán lehúztam a battle.net appot. Itt ugye vannak a blizzardos játékok. A Wowot elkeztem lehúzni. Beléptem és van ugye ez az ingyenes verzió amivel 20as szintig lehet játszani de hogyan tovább? Tudok róla, hogy ez havidíjas és azt is láttam hol kell ezt fizetni, de ezen kívül mit kéne még tenni. Ha most lehúztam a játékot és fizetek 1 hónapot, akkor mivel is játszok tulajdonképpen. Nemkéne megvenni valamit? Vagy csak az utolsó kiegészítőt. Vagy mit kell tenni? Nemnagyon értem...

2015. okt. 17. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is megkell venned a Battle Chestet, amiben a MOP-ig bennevannak a kiegek, ez talán 5-6 ezer. Illetve a Draenort is ami meg 10k körül forog. Havidíj van, de minden új accountra ha aktiválod az alapot a vanillát jár egy hónap (egyszer). Ha komolyan gondolod akkor érdemes lenne Draenort is megvenni (megjegyzem a legrosszabb kiegészíttő torony magasan!) mivel jár hozzá egy ingyen boost amivel level 90-ről kezdheted meg a kalandokat. Lényegében csak átruccansz a Dark Portalon és megcsinálsz pár questet. 30napod lejárt aktiválnod kell gametimet, vagy gamecardal, vagy bankkártyáról. Utóbbiról olcsóbb. Először érdemes végignézni melyik szerverre akarsz menni, melyik frakcióba. (Ez függ attól hogy PvE vagy PVP párti vagy. Ragnaros hordában brutál mennyiségű PvE-s magyar van.) Aztán hogy milyen kasztot akarsz kezdeni, eléggé lebutították a kasztokat.
2015. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Battlechest 20 $ (ehhez jár az ajjndék 1 hónap)

Warlords Of Dreanor 50 $

A játékidő az ingyen hónap lejárta után pedig

15 $ / hónap

2015. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi.de azt nem értem hogy amit a játék most elkezdett lehúzni magától, az tulajdonképpen micsoda? az egész játék szinte levan már töltve...30G semmi?
2015. okt. 17. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Az maga a starter edition amivel lvl 20-ig húzhatsz karaktereket ingyen.
2015. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha lesz egy normális accod az a karid nem lesz már meg, a Battlenet appról két accountba léphetsz majd be, a starterbe, amibe most vagy, meg az igaziba amiért fizetsz.
2015. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az hogy van, ha megveszem a battlechest de a draenort nem akkor mi van? Nem fejlődhetek fel nagyobb szintre mint a többi draenoros vagy nem mehetek helyekre de ugyanazokkal az emberekkel játszok, hogy van ez? kicsit fura nekem.
2015. okt. 17. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Ha csak a Batlechest van meg, akkor csak 90-ig érhetőek el a tartalmak. De ugyan azokkal az emberekkel játszhatsz. Csak nyilván nem tudsz Dreanorba menni, meg az ahhoz tartozó helyszínekre. Ilyenek.
2015. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg maradnak a starterben indított karaktereid, amennyiben azt upgradeled
2015. okt. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!