Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBox 360 eredeti játékkal...

XBox 360 eredeti játékkal játszhatok chiplet boxal bann nélkül?

Figyelt kérdés
Mivan akkor ha megbántam vagy nem akarok már másolt játékokkal játszani de eredetiket meg vennék ugyan úgy az Online miadt. ha veszek most egy Eredeti játékot felmehetek Para nélkül Online? vagy megvan igyis az esélye a bannoláshoz mert valaki azt mondja hogy bannolnak igyis meg valaki azt mondja h az eredetinél nem kell parázni most akkor meik?
2010. júl. 27. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon sok hamisított sincs bannolva.
2010. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jovanny ***** válasza:
Bannolják, nem azt nézik, hogy a játék eredeti-e, hanem hogy a gép chippelve van-e. A flashelt gépeket a mac address alapján bannolják, ha egyszer kitiltottak, akkor csak alaplapcsere után mehetsz vissza. :( Egyébként M.o.-n nincs hivatalos Live! előfizu, azt tudod?
2010. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom ahogy az előttem szóló mondja!
2010. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!