Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dota2 Necrophosa most...

Adventurer111 kérdése:

A Dota2 Necrophosa most support vagy carry?

Figyelt kérdés
Mert akárhol nézem csak support szerű buildeket találok mint például mekanms,guardian graves,aganims, pipe vagy shiva ,de a dota wikijén azt írják hogy carry.(bocsi ha hülyeséget kérdezek még egy kicsit noob vagyok kb 400 meccs)

2015. okt. 23. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
support
2015. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
carry
2015. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit nézel, egyik sem megfelelő információt nyújt :) egyetlen pro meccset kell megnézned, pl. Monkey Business játszott vele nemrég, és meglátod, milyen rolera való (vagy csak elgondolkozol a patch noteok alapján).


A kérdésre válaszolva, csak coreként játszható jelenlegi patchben, suppként elég gyenge. Ez pubokra persze nem teljesen igaz.

2015. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akármit lehet vele játszani.

Én így szoktam (és általában győzelemre vezetem vele a csapatot):

1. Radiance

2. Heart of Tarrasque

3. Travel Boots

A maradék 3 pedig az ellenségektől és társaimtól függ, de pl.:

- Aghanim Scepter,hogy erősebb legyen az ultim

- Lothar/Shadow Blade/Silver Edge,hogy láthatatlan legyek, gyorsabban mozogjak, eltudjak menekülni, tudjak üldözni

- Etheral Blade, jó sebzés a spelljével, és hasznos is

- Hex, átváltoztatni egy ellenséget, így egy időre kivonni a harcból

stb.

2015. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szupi2 válasza:
Necro egy olyan hős a jelenlegi patchben, akit több féle módon is lehet játszani (mint linát). Lehet vele supportolni, veszel neki Guardiant, Glimmer Capet, meg amit jónak tartasz neki. Szerintem a játékban ez a legsokszínűbb hős, mert minden módon kiválóan megállja a helyét egy bizonyos draftban. Ha pedig carryt akarsz építeni, akkor Aghanims Scepter, (earlyben dagon is akár) Etheral Blade, Radiance (ealryben ha kirankod az jó), meg egy normális carrynek az itemei, hogy lateben ne csak a spelljeid érjenek valamit :)
2015. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm 4. és 5. szóval carryt és suppot is lehet vele játszani :) .
2015. okt. 24. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!