Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends! Melyik...

OOTedyOo kérdése:

League of Legends! Melyik support, és miért jobb?

Figyelt kérdés

Szóval support main vagyok,vagyis iylen félúton járok.. :D

A lényeg hogy nem tudok dönteni Nami és Lulu között.

Melyiket érdemes megvenni? Melyikkel tudok jobban pokeolni stb ilyesmi indokokat kérnék ha lehet :D


Köszi szépen előre is :d



2015. aug. 30. 23:08
 1/6 10inchhero ***** válasza:

hát, mikor én játszottam, poke szempontból Morgana volt OP, és úgy tudom most is az (hoztam le supportként a lane-t mert az adc lelépett, jó dolog a hibrid Morgana :D)

A te heroid közül egyikkel sem volt szerencsém játszani, de mindkettőből láttam már jót

(másfél éves infók, szóval azért hallgass meg mást)

2015. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nami a klasszikus supphoz közelebb van a buborék miatt...,meg az ulti is közelebb viszi.

Viszont lulu az sokkal jobban tudja zargatni az enemy-t ,egy rod of age-s második itemmel tankosság mellett sebzése is van sőt meg is teheti,mert +800 mana.

Illetve amikor transzformálja az enemy-t akkor gyengíti ,lassítja,offolja.

Amikor "óriásít" akkor erősít is.

Lulu-t vennék,bár 450-ért annie veri.

2015. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem akkor Lulu lesz köszi az infókat :O
2015. aug. 30. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Nami inkább defense alapú support (CC, slow, heal), míg Lulu poke-ra alapszik és úgymond buffot ad neked (movespeed, még a pajzsot is vehetjük ide akár), vagy debuffot az enemynek (slow, polymorph) illetve fel tudja ütni őket és slowolni, miközben healel egy allyt ultival. Mindkét champ nagyon hasznos teamfightban (az ultik AOE spellek), bár szerintem egy Luluval könnyebb lanelni, de alapvetően nehezebb Naminál.


Én Namira a kitje miatt szavaznék, Lulura pedig a polymorph miatt (hasznos).

2015. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nami spelljeit egy jó adc jól kitudja használni, de nem tud olyan jól védeni, mint Lulu. Tapasztalatlan adchez egyértelmûen Lulu.
2015. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nami

cc, heal, dmg

nagyon jó support és hülyeség h nem lehet vele védeni az adc-t

Lulu nagyon jó volt régen, de szétnerfelték, azóta már csak fun

emlékszem amikor e-vel akkora sebzést vittél be, hogy öröm volt nézni, most meg pfff

2015. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!