Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a Payday 2?...

Miért nem indul a Payday 2? Bővebben lent! VVV

Figyelt kérdés
Helló sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy megvettem a payday 2-t steam-en, és már fel is telepítettem. De amikor elindítanám azt írja ki, hogy nem tudja a steam elindítani ismeretlen hiba miatt, legalább is erre hivatkozik. Már ellenőriztem a játék fájljait stb., de semmi. A gépem jó hozzá az 100% csak egyszerűen nem tudom, hogy mi lehet akkor a hiba. Eddig én még ilyen hibával a steam-en nem találkoztam. Aki esetleg tud rá megoldást vagy bármi egyebet azt nagyon megköszönném, mert elég bosszantó egy hiba ez, főleg, hogy azt sem lehet tudni, hogy mitől van. Na, de mindegy is, aki tud segíteni annak előre is köszönöm!!

2015. okt. 19. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra. Hátha.
2015. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát most azt csinálom, remélem megoldja a problémát. :6
2015. okt. 19. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy csomó játékosnak is ez van az új frissítések miatt. :/
2015. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!