Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PayDay 2 beregisztrálás?

PayDay 2 beregisztrálás?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, ha megveszem dobozosan a PayDay 2-őt, akkor ha rajta van a CD-kulcs akkor be lehet regisztálni Steam-en? Köszönöm a választ!
2015. okt. 17. 12:31
 1/2 anonim válasza:
Meg lehet venni dobozosan o.O? Amúgy a dobozra biztos rá van írva... Amúgy szerintem csak egy digitális kulcsot kapsz amit beírsz steamra és megkapod.
2015. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem be lehet, a Payday2 csak steamen működik. Ha van is lemezes verzió, Steamen keresztül fogsz vele játszani.


Amúgy én bánom hogy megvettem, 27 DLC ami borzasztóan drága, és még mindig okádják kifele az összes " két fegyver, 1 karakter, 1 pálya VEDD MEG KÉRLEK" nyomorék DLC-ket, és már mikrotranzakció is lesz!

Ha megvan az alapjáték, megvan a Payday 2 40%-a. Részemről elmehetnek a pics*ába a sok mocsok DLC-jükkel.

2015. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!