Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi olyan jó a Warframe-ben?

Mi olyan jó a Warframe-ben?

Figyelt kérdés

Játszottam vele pár órát...

És egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet ez a játék a Steam ingyenes játékai közül a 3. legnépszerűbb?



2015. okt. 5. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Van ami neked tetszik, van ami másnak.
2015. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Úgy hogy másoknak tetszik. Amúgy meg ez a legösszetettebb sci-fi mmo free2play játék PC-re, a Sci-fi világa elmondhatatlanul jó lett + a karakterek, fegyverek fejleszthetősége is jól megvan oldva, majdnem minden hibátlan a játékban. Ha ennyi nem elég olvashatsz a játék alatt rengeteg értékelést amiből kiderül hogy miért népszerű.
2015. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A Sci-Fi része tényleg elfogadható lett, de van minimum ennyire, vagy még jobban is kidolgozot.

A sztori (ha az amit láttam annak nevezhető) elég érdekes lett.

A karakterek elég érdekesen néznek ki... (az jó is, de van pár érdekes is)

Egyszerűen én nem találok ebben olyat, ami pozitív irányba kiemelkedőnek nevezhető

2015. okt. 5. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem, de mások igen. Én is alig játszottam vele, ez nem az én világom. Nem vagyok nagy sci-fi fan játékokban, inkább filmek terén, úgyhogy ez nem nekem való. De sokaknak tetszik, aki lövöldözni, meg kardozni szeretne a haverokkal egy képzeletbeli világban, fejleszthető karakterekkel, és fegyverekkel, ütős sztori nélkül, annak ez egy remek játék. Azt se felejtsük el, hogy ez egy ingyenes játék, tehát nem várhatjuk el, hogy olyan legyen, mint egy 40-50-60 eurós, amibe feltehetően sokkal több pénzt is fektettek.
2015. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nálad oké, hisz ahogy mondtad te nem is szereted a Sci-Fit (játékoknál)

De elméletben számomra ennek kellene lennie a tökéletes játéknak:

A Sci-Fi-t imádom

A Tps nézettel semmi bajom

Inkább a PvE mint a PvP (azaz Coop)

Sztori általában egyátalán nem érdekel


De mégsem... Egyszerűen az egész úgy együtt nem.

2015. okt. 5. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a dinamikus harc, a véletlen-generált pályák és a loot-rendszer tetszenek. A grafikai stílus, és hogy rengeteget kell grindelni benne, már kevésbé. Viszont ez egyike az igazi free to play játékoknak- semmi olyan nincs benne, amit kizárólag fizetős játékosok szerezhetnének meg. Mindent megkaphat egy ingyenes játékos is, legfeljebb nagyon sokat kell darálni ahhoz, hogy az adott ellenfél elpottyantsa a kívánt felszerelést.
2015. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kellenek érvek ahhoz hogy valami jó legyen, egyszerűen tetszik másoknak, és kész. Nem kell az értelmet keresni abban, hogy neked miért nem jön be. Én az egyik kedvenc játékomat 10. próbálkozásra vittem végig először.. (mindaddig rühelltem)
2015. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy akkor csak nem játszottam vele eleget...

No, de akkor mi van, ha szerintem sz*r frame-t (vagy mi az) és fegyvereket választottam az elején? Vissza tudom csinálni vagy új kari?

2015. okt. 6. 16:57
 9/10 anonim válasza:
Akárhány framed és fegyvered lehet.
2015. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Akárhány framed és fegyvered lehet.

Egyébként szar egyikből se nagyon van.

2015. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!