Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes még elkezdeni wowozni?

Érdemes még elkezdeni wowozni?

Figyelt kérdés

Már elég régóta megy, érdemes még belefogni? Mennyire közeleg a játék vége? Vannak még kezdők, lehet partyt találni alacsonyabb szinten is?

Vagy már csak magas szintűek vannak?


2010. márc. 14. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Figyeljetek, azért mert nektek nem tetszik a WoW, nem kell elvenni más ember érdeklődését egy játék iránt, én 3 éve wow ozok, és furcsa,még nem untam meg! Szóval nem kell fikázni, én játszottam Aion-al,Lineage 2-vel,Cabal-al,GuildWars-al stb, minden létező MMORPG- játékot kipróbáltam, és állítom h a WoW az felülmúlja mindet, mondjuk az Aion hiteles vetélytársa, mert azis nagyon tetszett de a WoW az igazi! Am a második kommentelő voltam!
2011. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előre szólok nem vagyok kocka, mert csak éjjel játszom, amikor nem tudok sehova menni. És azok a hozzászólások hogy ez meg az jobb, egy nagy lóf se érnek. Engem nem érdekel hogy miben van több cucc, engem a WoW története és hangulata nagyon megfogott. Tökéletesen, részletesen ki van dolgozva, csak a legtöbb player csicska, mert szerepen kívül beszélnek. JJ
2011. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
UTOLSÓ! ezaz! végre valaki aki RPsen játszik! Mi is RP-sen toljuk haverokkal 3.5.5 törtön. Nincs kedved jönni?
2011. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!