Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes még elkezdeni wowozni?

Érdemes még elkezdeni wowozni?

Figyelt kérdés

Már elég régóta megy, érdemes még belefogni? Mennyire közeleg a játék vége? Vannak még kezdők, lehet partyt találni alacsonyabb szinten is?

Vagy már csak magas szintűek vannak?


2010. márc. 14. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen játékokba mindig vannak kezdők. Ettől függetlenül azt mondom nem érdemes belekezdeni mert ennél csak jobb mmorpg-k vannak ha kicsit szétnézel.
2010. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
A Kérdésedre annyit tudok írni h a WoW ot sohasem késő elkezdeni!ÉS ellentétben a másik válasszal sztem ez a világon a legjobb mmorpg mert nagyon sok csak erről van mintázva.Am attól függ h eredetin akarsz-e vagy tört szerveren akarsz játszani.Amúgy mind a 2-n vannak alacsony szintü playerek.Én nemrégen mentem át törtre és ha akarsz játszani velem írj e-mailt.
2010. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eredetin gondoltam, de a tört is érdekelhet. Melyiken?
2010. márc. 14. 17:59
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát figyelj.Én kb fél éve hagytam abba az eredetit és hát őszintén megmondom nem sokban különbözik mint a tört...annyi h az eredetiért fizetni kell :D Háát nemtom mert én most viszonylag FUN szerveren vagyok 3.3.2-es patchen.Ha találsz ien patch-ü blizzit szólj és meek. :)
2010. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Ha eredetire van pénzed akkor Aion-al játsszál. Sokkal szebb és érdekesebb is, több minden van benne.

Ha ingyen akarsz jót akkor meg ott a Perfect World.

De még a Lineage 2 is jobb a WoWnál pedig az sem nagy szám.

2010. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak én rühellem a keleti játékokat, mangát, animet meg egyebeket.

Meg a wow megy macen:)

2010. márc. 15. 12:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezaz haver kiáltál a WoW mellett :D Már megéri WoW oznod
2010. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
WoW-ot sohasem érdemes elkezdeni!!!Függőséget okoz,de nem értemnű,hogy miért,mert egy iszonyatosan unalmas játék.Lehet,hogy pro,de akkor is unalmas.
2010. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hülyeség! Függőséget okoz?!?! okozhat természetesen, ugyanúgy ahogy a cod, a starcraft vagy akármelyik másik játék... Am a tört szerverek annyiba jók, hogy ingyenesek, viszont tele vannak bugokkal amik kb elcseszik a játék élményt, hidd el saját tapasztalatból mondom! Törtön kezdtem majd mentem eredetire... másik megjegyzés! mmorpg-be még mindig a wow a csúcs évek óta! Eredeti szerveren több mint 12 millióan játszák!:)
2010. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A WoW akkor sem a legjobb MMO.Nagyon unalmas,és 5 percenknt ütsz benne...Nem is értem,hogy miért szeretik annyian.
2010. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!