Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megszeretném venni Battlefield...

Megszeretném venni Battlefield 3-mat vagy a 4-et. Melyik a jobb multiban?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban és miért?

2015. szept. 21. 06:40
 1/4 kelly71 válasza:
A 4-nél több szerver működik. A 3-at már kevesebben tolják. Vedd meg a 4-et,szerintem.
2015. szept. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól függ, milyen a géped mert a bf4-nek azért komolyabb, de különben én is a 4-et ajánlom!
2015. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 4-hez sokkal komolyabb vas kell, és szerintem nehezebb is a sok tereptárgy és növényzet miatt. Én akkor megyek át a 4-be, ha szét akarom lövetni magam. A 3-at is több ezer ember tolja minden nap. Most éppen 17 ezren tolják a 3-at és 40 ezren a 4-et az összes platformon együtt.


Szóval mindkettő megéri, de a ha gyengébb géped van, akkor 3, ha min intel i3 procid van, minimum 6 giga memória és egy ehhez való videókártya, akkor jöhet a bf4.

2015. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, megvettem a Battlefield 4-et! A vasam természetesen bírja. Semmi szaggatás!
2015. szept. 28. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!