Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb:a battlefield 3...

Melyik a jobb:a battlefield 3 vagy a 4?

Figyelt kérdés
Ugyan annyiba kerülnek,de nem tudom melyik a jobb.
2015. aug. 7. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha jót akarsz egyiket se vedd meg...
2015. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért ne?
2015. aug. 7. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert rohadt unalmas, gondolom 3000órát meg nem akarsz beleölni csak azért hogy minimálisan megtanulj valamit. OverHyped fos az egész, hírdetik a taktikai dolgokat közben egy unalmas CSŐPFS az egész, ugyan olyan mint a COD... csak a fegyverkezelése kissé bénább.
2015. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
#3: "CSŐFPS"? Ugyanazzal a Battlefielddel játszunk? Mert az enyémben gigantikus nyitott terep van, amin repülőgéppel is percekig tart átvágni.
2015. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Igen, a nyílt terepen amin kilóméterekről szednek le a bekempelt profi sniperek, illetve elfelejtetted hogy a legnépszerűbb map a Metro, ami annyiból áll hogy 32-32 ember feláll egy sarokba és szarrálövik egymást.


Papíron jól néz ki a Dice játékmenete, csak túl sokat feltételez a Communityról. Hittem a taktikus harcokban mikot megvettem a játékot, szórakoztam is az 50 szint alatt, de rá kellett jönnöm hogy nem áll ez a franchise olyan távol a CODtól...

2015. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valamelyiket úgyis megveszem szóval a hárommal lehet jobban elleni vagy a néggyel?
2015. aug. 9. 18:15
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Mostanra már a Battlefield 4 jobb, mint a 3. rész. Gyakorlatilag az összes hibáját kijavították.
2015. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egyszerűbb lenne akkor megvárni a Battlefrontot, ugyan az lesz mint a Battlefield csak SW skinekkel.


Amúgy vedd, de kíváncsi leszek hány nap után unod meg. :D

2015. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A battlefront nekem túl drága. Nem a karok annyit áldozni egy játékra.
2015. aug. 10. 08:49
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem mindkét játék nagyon jó, de a bf4 sokkal nehezebb, mint a 3, a sok növény és egyéb tereptárgy miatt. A 3-ban kicsit nyíltabb a terep még városban is, de mindkettő eszméletlen látványt és élményt nyújt. a 3-nak jóval kisebb a gépigénye, a 4 hivatalos gépigénye köszönő viszonyban sincs a valósággal!
2015. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!