Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményed a Shakes &...

Mi a véleményed a Shakes & Fidget nevű böngészős szerepjátékról?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én régen másfél évig játszottam vele, volt hogy egyszerre több szerveren is. Nagyon élveztem, pénzt is költöttem rá. 260+ szintig sikerült eljutnom egy mágussal. Szerintem egy jó játék, engem sokáig lekötött.


Főleg, hogy az akkori gépemen nem sok játék ment volna. Ettől függetlenül nem bántam meg, hogy kipróbáltam, nagyon jó élményt nyújtott 2013 tavaszától kezdve.

2015. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 hónapig játszottam vele. Pénzéhes emberek próbálkozása.. Csak akkor izgalmas a játék, ha a fizetős játékbeli pénzt elkezded vásárolni. -.- Undorító.
2015. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz a legtöbb játékért (és mindenért az életben) fizetni kell. Egyébkén igen, 99%-ban mindent pénzért csinálnak, tehát mint az S&F készítői, úgy a GTA készítői is pénzéhesek. Persze nem ugyan annyi munka van a két játékkal, de a lényeg ugyanaz. Egyébként nem csak úgy élvezetes, ha fizetsz érte, úgy csak a fejlődés gyorsabb, az élvezeti faktorok nem változnak. Ugyan úgy játszhatsz 0 forintból is, csak később érsz el magas szintet.
2015. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!