Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of warcraft Tauri szerver...

Virágh Attila kérdése:

Word of warcraft Tauri szerveren játszik még valaki Lich King alatt, vagy csak cataclysmen?

Figyelt kérdés
mióta átálltak mindenki otthagyta, be fog még indulni, vagy esély sincs rá?

2015. szept. 15. 17:03
 1/4 anonim válasza:
Évekig masszívan játszottam, még javában BC volt, amikor elkezdtem, Rebornon. Már kezdett átállni a cata, mikor én abbahagytam. Sajnos Tauriról rettentően lefogytak az emberek, rebornról legalábbis bődületesen. a régi jó wowos ismerőseim 99% abbahagyta, úgy meg már nem volt kedvem visszamenni. Hogy lich king-en tolja e még valaki, nagy valószínűséggel nem. állj át catára (az igazi élmény a BC volt, az újak már szarok szvsz)
2015. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Igazi élmény a bc ? :D Max addig amíg csak egyetlen egy(MAX 2 , de az is neccesen) karakterrel akarsz játszani :D


Ha Lich Kinget szeretnél játszani, kénytelen leszel átmenni más szerverre ahol még lich king van.

2015. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ragnaroson van 80-as, de fizetős nyomorékok most már, anélkül se insta, se mining
2015. szept. 16. 16:56
 4/4 A kérdező kommentje:

wow-mania kezd beindulni, origi gyanús, dungeonba hív, cuccokat dobnak a mobok, remélem mielőbb beindul

nincs automata pvp kb sehol!

eddig nagyon ver mindent

2015. okt. 4. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!