Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World Of Warcraft?

World Of Warcraft?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régebben (kemény 2 évig) Tauriztam és nagyon szerettem. (ez még wotlk-nk volt bb-n :) ) Az lk-t is csak azért hagytam abba mert teljesen kihalt a bb. (sajnos) Utána külföldi szerveren(Truewow)-on játszottam 1 évet kb szal összesen kb 3 évem van lk-ban. Persze azóta már nem wowozok de érdemes lenne még wowozni? pandán gondolkoztam de nem tudom milyen szerveren játszak. Taurit offolhatjátok azon már nem fogok :D Főleg nem catázni :P (nem muszály pandának lennie lehet bc vagy lk de cata ne :DDD ) Aza lényeg hogy jó közösség legyen és hogy ne orosz meg ilyen külföldi szerverek legyenek (angol lehet, vagy ahol sok angol van.) Lehet néhol hülye a megfogalmazás csak úgy gyorsan iderötyentettem egy kérdést :DD

2015. aug. 17. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Eredetin kéne elgondolkozni, én is most tervezek oda visszatérni, ugyan is bejelentették a 7. kieget, és elég ütős dolgok lesznek benne, nem mellesleg visszatért Illidan. Nagyon sok tört szerveren voltam, de mingyegyik egykutya... gagyi. Igazából bejelentés óta a visszatérésen gondlkodok.
2015. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen láttam én is a Legiont és lehet nagy feeling lenne megint "bczni" :D
2015. aug. 17. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Én igazából csak attól félek hogy a Blizzard elszáll. Azért kevesebb mint 1 évre rá hogy kijött az új kieg, egy újat jelentenek be. Ez nem túl szerencsés szerintem.
2015. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel csak 2 raid tier volt WoDban, és évek óta ígérgetik, hogy egyre gyorsabban jönnek majd a kiegek, így semmi baj azzal, hogy jövőre Legion. Az nagyobb baj, hogy az egész "kontinens" egy a wow 11-12 évét összesítő, újrahasznosított és kicsit továbbgondolt változata lesz. Minden zóna, egy eddig elvarratlan szál vagy megválaszolatlan kérdés kibogozása lesz.
2015. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a baj, kevésnek érzem, mondjuk ahogy hallottam sokkal jobb lett mint az előző kiegekben. Viszont Illidan elég nagy húzónév.
2015. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a kiegig le akarod foglalni magad, akkor Warmane.

Nem, nem lehet 20as szinttől folyamatosan dungeonba járni, javarészt 60as szint alatt nem is fogsz nagyon kelleni.

2015. aug. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!