Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem mondani jó...

Tudnátok nekem mondani jó stratégia játékot?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy vagy ilyen középkori legyen vagy pedig háborús katonás de ha ez akkor is inkább ilyen második világháborús..

Régen játszottam ilyenekkel és nagyon szerettem őket de ezek az újak már nem jönnek be csak az sc2

Ami számít még hogy a grafika azért ne legyen full pixel de nem fontos ilyen 2015 full hd sem..

Ha valaki tud jó total wart egyébként akkor valami olyat mondjon aminek nincs nagyon nagy gépigénye köszi

(A gépem kb cs got fullon bf 3 mat highon viszi ilyenek)



#stratégia #Startegy
2015. szept. 10. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én King's Bountyval, Heroes egyes részeivel, Civilization 3-4-gyel, Mark of Chaossal játszok/játszottam főként. Amúgy jó a Harc Középföldéért is. A King's Arthur 2 is jó állítólag, de az már elég bonyolult.
2015. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Stronghold széria

Age of Empires széria

World in Conflict

Commandos széria

Spellforce széria

Warctaft 3

2015. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LaTueur ***** válasza:
Parado stratégiák (nekem a kedvencem a Crusader Kings 2), Town of Salem, Reus, The Guild 2, esetleg megpróbálkothatsz a Huszár Gaming játékaival, de azok nem Windows 7 kompatibilisek, nekem nem működnek.
2015. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat találtam szimpatikusat.
2015. szept. 10. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
És melyikekre esett a választás?
2015. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A stronghold egyik részét akarom elsősorban ki próbálni mert régen játszottam a crusaderrel és az nagyon jó volt.. bár köz tudott hogy a töbitt el rontották de az a stílus jön be a legjobban mint írányítás stb :D
2015. szept. 12. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!