Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb, az xbox Classic...

Melyik a jobb, az xbox Classic vagy a Playstation 2?

Figyelt kérdés
És még az érdekelne, hogy gta-ból milyen van xbox classic-ra és milyen van playstation 2-re?

2015. szept. 6. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem xbox classic mert azon jobb a játékok grafikája,volt nekem Xbox classicom és szerintem jobb mint a playstation 2,meg több játék van hozzá ha bemész egy használt konzolboltba
2015. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem PS2. Hardveresen jobb az Xbox, de a programok mennyisége és változatossága szempontjából a PS2 a király a mai napig. Az Xboxra megjelent 969 db játék, a PS2-re 3874. Ráadásul ezek nagy része japán, Xboxra pedig nagyrészt nyugati stílusú játékok voltak.

A GTA III, Vice City, Liberty City Stories, Vice city Stories és San Andreas PS2-re jelent meg, de a GTA III, Vice City és San Andreas Xboxra is.

2015. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. szept. 6. 08:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ps2 :D
2015. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. szept. 10. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!