Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek van tapasztalata G2A.com...

Kinek van tapasztalata G2A.com-on való vásárlásból? Mennyire biztonságos ott vásárolni, illetve ez hogy működik, miért olyan olcsóak ott a játékok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert a legtöbbet bolti alkalmazottak rakják fel, akik kilopják a tokokból a kódokat, vagy pedig olyan kódokat árulnak ott, amiket lopott bankkártyáról vettek. Meg lehet menni őket, a játékot meg fogod kapni, viszont nincs rá semmilyen garancia, hogy a Steam nem dönt úgy 2 hét után, hogy egyszerűen törli a játékot a könyvtáradból. Tehát hosszú távra ne nagyon tervezz velük.
2015. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Legtöbb ismerősöm onnan veszi a játékokat, én is nagyjából egy éve, és még mindig tökéletesen működik mindegyik játék. Lehet kérni pár száz Ft-ér G2A SHIELD-et ami azt jelenti, ha nem működne a kód amit kaptál akkor visszakérheted az árát. Bár ez nem tudom hogy működik, én nem szoktam használni a shield-et, eddig mindig jók voltak a kódok.
2015. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Jól mondják, a játékok többségét tényleg az eladók lopkodják ki vagy lopott kártyával veszik. Aztán ha feltűnően olcsón veszel egy játékot, akkor számíts rá, hogy egyszer eltűnik a Steam, Origin vagy Uplay fiókodból és utána nem tudsz mit csinálni.

Viszont ha figyeled a visszajelzéseket és nem legolcsóbb cuccokat veszed akkor nem feltétlen kell félned.

Én mondjuk maradok a megbízható oldalaknál.

2015. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Közben láttam már voltak hasonló kérdések itt, így kutakodtam.

De ami még nem volt, az a HRK.com, ott vásárolt már valaki?

2015. szept. 4. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: A Google nem talál HRK.com-ot.
2015. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig nagyon sok (talán 30 feletti) vásárlásból sosem ért átverés. Attól vásárolj, akinek 100%-hoz lehetőleg legközelebb van az értékelése, és sok tranzakciója van.
2015. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. vagyok: Én az eredeti G2A-s kérdésre válaszoltam. Az utóbb említett oldalról sosem hallottam. A G2A és a Kinguin, amik szerintem megbízhatóak (az előbbit tapasztaltam is).
2015. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, HRK: hotrandomkey
2015. szept. 4. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!