Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Sanandreas-ban hogy kell...

Uzumatyi kérdése:

GTA Sanandreas-ban hogy kell EZT a modot megcsinálni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretem a GTA san... De ezzel a moddal elbaromkodnék,egy darabig eljutottam,de annyi file van benne hogy em tudom megcsinálni...Cleo 4-et leszedtem és utána elakadok :S Nem tudom mit kezdjek a többi file-al! Légyszi valaki rendes sorrendbe mindent írjon le ami kell hozzá! (A játék mindig kidobott miután betettem a file-okat)

Mod neve: SasukeMod

Video: " https://www.youtube.com/watch?v=zVSRPMONLao"



2015. szept. 2. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A telepítéshez (a Cleon kívül) szükséges az imgtool program. Ezzel szerkeszteni lehet a játék által használt img fájlokat.

Itt találod: [link]


A modban, az "Add Gta" mappában lévő fájlokat IMGtool-al berakod a játék "models" mappájában található "gta3.img" fájlba.

A skin mappában lévő fájlokat pedig ugyanígy berakod a játék "cleo" mappájában lévő skin.img fájlba.

A többi mappa tartalmát csak átmásolod az azonos nevű mappákba.


*Némely mod után a crack már nem működik, így a játék mindig kidob pár másodperc után, ha nem találja a játéklemezt. Ha ez történne, akkor hagyd bemountolva az iso-t/ lemezt.

2015. szept. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia köszi szépen már tegnap sikerült,már csak két kérdés! melyik a legjobb mod amiben benne van az összes naruto Jutsu karakter szinte,és ebbe a modban amit írtam hol tudnám megnézni az összes kombót? Mert nem tudom mind,falon futás meg egyéb... AMúgy kösz ia választ megy a zöld! És még több ha valaki ezekre is válaszol :)
2015. szept. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!