Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ban (Leauge of Legends-ben...

Péter010203 kérdése:

Lol-ban (Leauge of Legends-ben) Szerintetek inkább Rammus-t vagy Katarina-t kéne megvennem?

Figyelt kérdés
Nagyobb tudású lolosok-at kérdezem, de mindenki válaszát megköszönöm! Annyit még kérdhetnék, hogy az indokokat rakjátok melléjük, mikor válaszoltok? Aki annyit ír, hogy mert erősebb stb.. azt ignorálom.

2015. aug. 28. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Most ez olyan kérdés, h teknőst akarsz venni vagy papagájt.

Mindegyik champ jó, csak tudni kell vele játszani. Katarinát ajánlom, mindenki tud vele játszani. Elég egyszerű, q-val dobálod az enemyt, ha elnyomták a cc skilleket a csapatodra, akk beugrasz és free penta.

A kezdeti hátránya viszont, h nehéz farmolni vele, de lvl 6 bot gank és visszahozható.


Rammus teljesen más stílust képvisel. Eleve kata mid, rammus jungle. Sokkal több tudás kell hozzá mint katához. Az egyik legjobb tank szinte, akivel elég jól lehet fightot kezdeményezni, gankelni és a maga módján elég sok dmgt is kioszt, de nem fogsz vele sok killt szerezni.

2015. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, akkor szerinted inkább katarina? Még két kérdésem lenne, a ggwp mit takar, és akkor rammussal hova menjek, ha még csak 13. idézői szintet értem el? Akkor is jungl? Lehet hülye kérdés, sőt biztos... azért kérdeztem, mert általában 5v5 normál idézők szurdokában, 12.-es idézői szinttel nincs jungler.
2015. aug. 29. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Katarinát vedd, ha még kezdő vagy. Rammus nehéz, jó lesz junglernek később.
2015. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. aug. 29. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak 5 évet késtem, de a ggwp azt jelenti, hogy good game well played :)
2021. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!