Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Crysis 2 magyar felirattal...

A Crysis 2 magyar felirattal fog kijönni? Vagy esetleg magyar hangal is mint a Warhead?

Figyelt kérdés
És mikor jön ki kb? év vége fele?
2010. márc. 11. 09:21
 1/4 anonim válasza:
Elvileg 2010. november 15. jelenik meg.Hát a szinkronban nem vagyok biztos, hiszen a warhead szinkronjának is volt visszaütése.Nekem annyira nem jött be.80% csak káromkodás ami elveszi az élményt.És am se lett olyan jó, szal szerintem csak felirat lesz.
2010. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem bejött a szinkron, tehát remélem azzal jön ki, de remélem belebonyolítják annyira hogy akinek mégsem tetszi ka szinkron az átállíthatja más nyelvre. Bár nem hiszem hogy megcsinálnák ezt az ópciót, de ki tudja.
2010. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Angolul jelent meg, magyar nyelvet nem tartalmaz (felirat sem lett magyar)
2011. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ó pedig király a warhead magyar szinkronnal.Ők csak fordították az angolt.Sok játékban van angol káromkodás is.Az a legjobb menetű játék amit az anyanyelvünkön tudunk lejátszani.

Aki pedig nem ért angolul,annak halvány fogalma sincs miről szól az egész sztori.

2011. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!