Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek Twisted...

Mi a véleményetek Twisted Fateről LoL-ban?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok LoL-ban, és megtetszett TF. Bár az R-je nem tetszik, de a többit jónak találom. Szerintetek mit érdemes fejleszteni vele? Varázserő v. Sebzés-támadási sebesség főleg?

2015. aug. 26. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

TF Alapból egy Midlaner, APC.


De ADCnek is használható, viszont APsnak jobb.

2015. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ADC-nek abszolút nem jó (még ha AD-ra húzod is; kevés az az 525-ös AA range), az ulti gankelési potenciálja miatt pedig midre kell vinni, hogy botot és topot is könnyebben elérd.

Pedig TF-et általában az ultija miatt pickelik (jó, nem mindig), azzal könnyű snowballozni/gankelni, teamfightot is lehet fordítani vele topon/boton. Alapvetően nem gyenge, de eléggé squishy és nincsen escape spellje (ultit meg lehet akasztani bizonyos CC-kkel), meg ha nem nyered a lane-d, nehéz lesz visszahozni magad late game-re. Ezt leszámítva szerintem mid/late game-je egész jó.


AP-ra építsd Lich Bane + Nashor's Tooth kombóval, úgy könnyen proccol az E. (Nem tudom, ki hogy van vele, de Dianát is így szoktam építeni a passzívja miatt.)



Megjegyzés: AD Twisted Fate jungle úgy ahogy működik, piros/lila jungler item Devourerrel + BOTRK.

2015. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!