Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AD vagy AP Twisted Fate a...

AD vagy AP Twisted Fate a jobb? szerinted?

Figyelt kérdés
AD-t sokkal jobban szeretem meg jobban is játszok vele. csak azt hallottam hogy az AP durvább tud lenni ennek ellenère az AD oldalon állok. és meg annyi hogy az jó, hogyha a letaszított király kardjával kezdek és utánna pedig a fantomtáncost veszem meg, az Attack speed miatt??

2015. ápr. 27. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Csáó! Én személy szerint mint kettőt preferálom, persze ugye az AD azért lehet erősebb mert a W-d 1:1 scalel + basic attack damage(amihez ha jön attack speed akkor az E-je brutál) AP ból meg a Q és az E is scalel, de ha az AD jobban tetszik akkor játszd azt :) fentebbi szinteken már választanod kell az ellenséges csapat vagy a csapatod alapján, pl. ha enemy páncélt épít akkor AP leszel ha Varázsellenállást akkor AD, vagy ha a csapatod ban 1 AP és 3 AD van akkor AP leszel pl.

TOP: Fiora (AD)

JUNGLE:VI (AD)

MID: Te (AP) <--- mert akkor 2/3 lesz az AP/AD elosztás

ADC: (AD)

SUPPORT: MALPHITE (AP)

2015. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!