Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Shaders Mod crash!...

Minecraft Shaders Mod crash! Help! Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Akármivel (Optifine, Forge) telepítem a Shader módot nem indul el, hanem vagy "kicrashel", vagy pedig egy ilyen képernyő fogad:

[link]

[link]

Ez valami GL ERROR hibára utal, ami fogalmam sincs hogy mit jelent és azt sem tom, hogy hogyan lehetne ezt megoldani.

Próbáltam már külföldi oldalakon is utánna nézni, de mindenki csak találgat, senki sem tudja pontosan mitől lehet.

Ez szerintem hülyeség, hogy a gépem lenne hozzá gyenge, mert egy éve ugyanezen a gépen ment és nem is "crashelt ki".

Aki tud az kérem segítsen!



2015. aug. 25. 09:42
 1/5 kszk2 ***** válasza:

Ne forge-al próbáld


1. manuálisan elindítassz egy vanilla 1.8-at

2. megnyitod az optifine.jar-t (Telepíted)

3. Elindítod és bezárod a Minecraftot

4. megnyitod a shadermod.jar-t (Telepítésnél kiválasztod az 1.8-optifine profilt)

5. Launchernél megkeresed az új profilt

6. elindítod


Amúgy nekem is ezt adta be. szerintem a forge a hibás

2015. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 adventurer111 ***** válasza:
Igen a forge mostanában elég bugos de nem hinném hogy amiatt lenne a crash. Próbáld meg optifine nélkül és frissísd a videokártyád driverjét(ha nem tudod hogy kell csak írj)
2015. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam már Oprifine-al, Forge-al és "simán" is, de mindnél ezt a hibát írja ki.

Ami a driver verziót illeti: megnéztem ,2 programmal is ellenőriztem és mind a 2program jelezte, hogy a legfrisseb driver van feltelpítve a videókártyára.

Mind a 2 az Asus saját szoftverfrissítője.

Amúgy Asus Radeon R9 270 videókártyám van.

Tehát továbbra sem kaptam hasznos választ, de azért köszönöm azoknak, akik próbáltak segíteni. :)

2015. aug. 25. 13:10
 4/5 anonim válasza:
Esetleg sikerült azóta megoldani?
2015. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem. :(

Egyszerűen nem tom, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy...

Végignéztem már, mindent kipróbáltam, 500 Angol oldalt néztem ebben a témában, de azóta sem jutottam válaszhoz. :(

2015. nov. 19. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!