Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Tera letöltés után nem...

A Tera letöltés után nem indul el, miért?

Figyelt kérdés

Pár órája letöltöttem de amikor a "Play" gombra kattintottam volna nem történt semmi vagyis valami igen az egérnél el kezdett pörögni a kis kör (töltött valami) és utána abba maradt és nem történt semmi feladat kezelőben néztem miket nyit meg: The Jun 14 19:32:20 2012 (az egyik egy ilyen program)


A másik:The Exiled Realm of Arborea. Meg ugye valami Windows preparer file. De ezek néhány másodperc után be is záródnak... Kérlek segitsetek.Előre köszi a válaszotokat..... :D



#Tera #crash #PlayButtonBroken #Tera bug #Tera bugs
2015. aug. 8. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Miután elérte a 100%-ot, és a Play gomb besárgult, még nagyon-nagyon-NAGYON sokat tölt le, csak azt már nem mutatja semmi. Hagyd töltögetni egy éjszakára, és jó lesz (egy haveromnak 24 órán át jött le 120 megás nettel).

A launcher rettenetes, de a játék jó.

2015. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nekem már kész.... Ugye azt irja Complete és már rá lehetne kattintani a Piros gombra csak utána nem történik semmi nekem már letöltötte már nem fog tölteni semmit.... Nekem az vele a bajom, hogy nem nyissa meg a play gombra kattintás után.....
2015. aug. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!