Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri előrendelni a Fifa 16-ot?

Megéri előrendelni a Fifa 16-ot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mennyivel lenne kevesebb (ha egyáltalán kevesebb lenne) mikor kijön, mint így előrendelve, mert az előrendelőknek vannak ilyen extrák is.Valamint akkor már a megjelenés napján megjönne.

2015. aug. 24. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted drágán újrajátszani azt amit az előző évben, és szereted a focit, végeredményben megéri előrendelni a játékot.
2015. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom sokaknak ez a véleménye, de szerintem az EA mindig ad rá valami okot ami miatt érdemes megvenni a Fifát.Én személy szerint még nem játszottam a next genes verzióval ezért is lenne most új ez nekem.Csak azt nem tudom mennyivel lenne olcsóbb, ha később rendelném meg, mintha most.
2015. aug. 24. 20:10
 3/6 anonim válasza:

"de szerintem az EA mindig ad rá valami okot ami miatt érdemes megvenni a Fifát."

A jó marketing biztosan az egyik fő oknak számít. :D Az hülyített be annyira, hogy az előrendelésen gondolkozz.

2015. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már meg ne haragudj, de miért kell ennyire elítélően válaszolni? Mintha etióp kisgyerekeket ölnék meg azzal hogy megveszem :D
2015. aug. 24. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a FUT hoz adnak Fifa point-ot az a bónusz , de valószínű ,hogy nem lesz sokkal drágább vagy olcsóbb szeptemberben , októberben. A standart edition alap játék az originen pc-re 59,99 euro . Én sokallom . ( egyéni vélemény ) Eddig minden évben megvettem, megszolgálta az árát , elég sokat játszottam vele főleg a FUT -al .De ez a price-ranger amit be vezettek a 15-be el vette a kedvem . Az idén már nem veszem meg .
2015. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha vársz egy kicsit tovább, miután megjelen, már csak fél ár lesz. Én igy voltam a 15.-el
2015. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!