Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri játszani Diablo3-al újra?

Megéri játszani Diablo3-al újra?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy én Diablo 3aztam elég sokat volt 2 70es karakterem is egy monk meg egy barbár és azért hagytam abba mert unalmas volt. A sok rift meg minden nekem nagyon unalmas volt mert kb minden csak azon múlott hogy kinek esik jobb drop. Nem tudom mennyire lenne érdemes vissza menni játszani mert nem nagyon néztem az új patcheket. Vélemények? (A portré újítások és új goblinok előtti patchnél hagytam abba)kieg. megvan.

2015. aug. 17. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megvettem a kieget, kb 3-4napot játszottam és meguntam. Iszonyatosan Monoton.
2015. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj az egész a Riftről meg az agyatlan mobölésről szól. Van, akinek ez élvezetes, én pl hamar meguntam.
2015. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!