Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ARK: Survival Evolved. Nevetsé...

ARK: Survival Evolved. Nevetségesen magas gépigény?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a játék még Early Access!

Steamen annyi van írva hogy 2 magos processzor, és 1 GB VRAM, 4 GB Ram.

Tök jó! Akkor majd idővel megveszem! Persze mint minden mai optimalizálatlan szutyoknál, megnézem youtubon hogy vinné e a konfigom ami egy i3 4160, GTX 750 Ti-vel. Godoltam magamba.. röhögve. Aha. 25-28 FPS minimumon. Ennyire katasztrófális az optimalizálás? A GTX 750 Ti korántsem egy erőmű, de ahhoz hogy 2015-ben ezen a kártyán valami ennyire borzalmasan fusson, ahhoz kell egyfajta félkész érzet. Ami igaz is, mivel Early Access. Azt is tudom hogy lényegében a gépigényt marketingesek írják, de miért nem jönnek cikkek arról, hogy mennyire optimalizálatlan vacak ez? Mert Early Access? Attól még orbitálisan hazudnak a gépigénnyel kapcsolatban.


2015. aug. 24. 15:21
1 2
 11/14 Danika0202 válasza:

A konfigom:

-8 mag

-8GB DDR3

-AMD Radeon HD 6970 2GB DDR5 videókártya

És nem igaz hogy ez a játék nem fut el nekem még normálon sem. Alapjáraton jó lenne ez a játék. De ezért kiadtam 17 eurot de visszakértem a pénzt a weboldalon és valószínűleg vissza is adják.

Aki nem tudná hogy hogyan kell visszakérni a pénzt annak mutatom.

1.Felmész a steam weblapjára.

2.Rámész a pénzedre a neved mellett.

3.Vásárlás előzmények megtekintése

4.Kiválasztod hogy mit vettél pl:ARK survival

5.És ott van hogy véletlen vettem meg.

2016. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Visszaadták végül utolsó?
2017. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az ARK-hoz, hogy biztosan 60 FPS-sel fusson 1080p-ben (akár 4K-ban is,de az ennél gyengébb gép szerintem nem képes 1080p-re sem) egy i5-8600k processzor és egy GTX 1060 videókártya ideális. Nem azt mondom, hogy nekem van ilyen gépem, de ez lenne a gépigény a maximális teljesítményhez.
2018. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ezt még az előző kommentemhez: Még hozzá tartozik 8-16 GB RAM(DDR5) és a GTX 1060 (DDR5) 6144 MB videórammal ideális. A rendszerből a Windows 10 hozza ki a legtöbbet.
2018. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!