Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyit érhet a Lol accom?

Mennyit érhet a Lol accom?

Figyelt kérdés

hello


4. szezonos ,tavaly platba végeztem és most plat2 közel a promo plat1,mondjuk hogy "dia".

18 champ hiányzik,de azokat nem is veszem meg,mert "rühellem" őket.

6 runepage full.

kb 40 masteries készítve.

62 skin amiből 6db free ,mind más vett ,vagyis én csak 9-et vettem,a többit kb tavaly meg idén kaptam helpért meg honor gyanánt (köztük sok limitált és ritka).

72k ip .

Újat kezdtem,és autót vennék nekem a rászánt pénzem kb 8k körül van amit is csak azért költöttem mert big leárazások voltak,és most gold 3-ba van a smurf amit vettem 3k-ért ebayen offban.

Kb 90k-ra mondta 1-2 haverom ha megvan a diamond ebayen Magyarországon meg 50-re mondták ezért ebayen tolatnám.


2015. aug. 23. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Számít, hogy milyen skinjeid vannak, és milyen championökre. De szerintem nem ér 90 ezret, még forintban sem. A magyar és az ebayes között lődd be, valahol ott van a valós értéke.
2015. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát, ha vannak tényleg nagyon ritka skineid, amit 4 szezon alatt össze lehet szedni. [link]

ezzel kiszámolhatod hány "pontot érnek" a skinjeid. Az mérvadó lehet, ha kigyűjtöd a legnagyobb pontosokat. Ebay, de nem fog érni sztem 90-kt akkor se.

[link]

örülj, ha kapsz 50-et érte :)

2015. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol plat? eune vagy euw? Mert eune-n sokkal kevesebbet ér.

A mondjuk "dia" meg a tényleges dia között 10k van.

Az is fontos pontosan milyen skinek vannak melyik hősre. Enélkül nehéz megmondani. De minden a vevőn függ. Lehet adnak érte 120k-t, de az is lehet, hogy 50ért se viszik el.

2015. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
120k-t egy lolos accountért, ne röhögtessetek, ebayen diamondos accountot 50 dollárért veszel...
2015. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha valaki fizet érte annyit, akkor annyiért is elviszik.

De minden a vevőn múlik :D

2015. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!