Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mindig a legujabb a...

Miért mindig a legujabb a jobb? Több lent

Figyelt kérdés

Én egy san andreas al ugyanúgy elvagyok mint régen de youtube ön látom hogy egyszerűen nincs san andreas csak gta v (gta sorozatba)

Mindenki a legujabbra pályázik. Például mondtam valakinek hogy én nfs pro street ezek. Erre mi a válasz " pro street hát az meg mien őskori játék" pedig 2007 es nem egy mai játék de akkor is leköt,szórakozas..

Meg ha valakinek eggyel régebbi az iphone ha azt már leszolják hogy az régi. Ti hogyvagytok evvel?



2015. aug. 21. 02:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos, erre szokták mondani, hogy fejlődj a korral.

Ugyebár fejlődik a számítástechnika, fejlődnek a számítógépek, a telefonok, és egyre szebb grafikájú játékokat adnak ki. Ezt az emberek megszokják, és egy GTA V után bizony elég nagy visszaesésnek tűnhet újra GTA San Andreas-ozni, már csak a grafikája miatt is.

Persze nem a grafika határoz meg egy játékot, hiszen a játékélmény, az atmoszféra, a játék varázsereje a fontos. De manapság ehhez elengedhetetlen egy hozzáillő grafika, amit a 10 évvel ezelőtti játékok a legtöbb embernek nem képesek átadni. Én ezt gondolom, javítsatok ki, ha tévedek.

2015. aug. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy réteg a gamer társadalomban akiknek csak a legújabb dolgok kellenek és csak azok jók. Csili-vili grafika kell nekik meg,hogy hiba nélkül elinduljon és el vannak egy ideig.

Én most játszom ki az Nfs Carbon-t vagy tizedik alkalommal de nem unom. Vannak régebbi játékaim és újabbak is és mindegyikkel elvagyok. Nekem csak az élmény és a hangulat számít.

2015. aug. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekemis a játék élmény számít nem a grafika.
2015. aug. 21. 02:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenkinek az új kell, így fejlődik(?) a világ.


Nekem van pár nagyon kedvenc régi játékom, amikre ha rákattanok, akkor 1 napi 16 órát is akár.

Játékban pont nem mindig az új a jobb, csak látványosabb, de a cselekmény, és a m mögötte van, az gagyi.


Eretnek leszek, nem csak 2007-hetes kátékokat, hanem az ősrégi Mariót is szeretem, ha rám jön a nosztalgia :D


45N

2015. aug. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább is az élmény számít, persze szeretem a szép grafikát, de ha a játék élmény nem jó akkor nem érdekel a grafika... Amúgy van egy 3 éves telefonom és leszólták, hogy milyen maradi vagy.. (Nem tudom miért lennék maradni, de mindegy). Én meg mondtam nekik, hogy nekem ez megfelel, tetszik, amire használom azt jól bírja... :)
2015. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek zöme ma média irányított (ebbe beletartozik az új kütyü is), és gyakorlatilag az elmúlt durva 15 év arról szólt, hogy minél gyorsabban, minél többet tudjanak eladni az értéktelen, előre megszabott időtartamú eszközeikből, és minden egyes mozzanatát a technológiának kimerítsenek, apró lépésenként eladjanak.

Ne foglalkozz vele, én is ismerek egy pár embert aki ilyen "haladjunk a korral" ember, pedig a kör előrehaladása egy elég szép marketing szöveg. A kor előrehaladása az pl. egy i7-es Haswell, vagy Hyperthreading, DX8 és 11 közötti különbség, nem az hogy 1 év alatt valami egy picit szebb lett, meg a telefonod már horgászni is tud.

Emlékszem, amíg a régi 1 magos Celeron gépem volt, a sok "ez új játék ez jobb mer új" ismerősöm mondogatta hogy én biztos csak azért szeretem a régebbi játékokat, mert csak azt viszi a gépem. Lassan 2 éve van olyan gépem ami visz mindent, és baromira utálom az új játékok nagy százalékát, mert egy újrahasznosított, egymástól lopott unalmas lélektelen Casual sz*r. Tisztelet a kivételnek.

2015. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert apuka pénztárcája elbírja, hogy mindig a legújabb játékot vegye meg a gyerek. Majd ha neki kell előteremteni a rávalót, rögtön megelégszik a régebbivel is. Már ha egyáltalán van még ideje/kedve játszani.
2015. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legújabb a jobb... relatív. Mondhatni a többségnek, akiknek "minden mindegy, csak új legyen", tényleg nem számít. Sokan szeretik a csillogó új dolgokat, még ha rengeteg a hátránya/hibája is. Hisznek a fals marketinges ígéreteknek, az új technológia morzsájának halvány reménye is elég. Ezért váltanak sokan okostelefont évente, ezért frissít rengeteg ember egy optimalizálatlan, új operációs rendszerre, ami még egy hónapja sincs kint. Aztán panaszkodnak, hogy nem elég az újdonság, vagy ez meg az hibás, szidják a fejlesztőket. De megvették - ez a lényeg, ez volt a fejlesztők célja.


A játékgyártó cégek is rendesen kihasználják ezt. Pénz, pénz, pénz, amiért manapság meg se kell nagyon dolgozniuk. Agyonhíresztelt AAA címek, grafikát/teljesítményt valósan be nem mutató előzetesek, kidolgozatlan, túl hamar kiadott játékok. (Emlékezzünk csak az új Batman játékra.) Mindegy, milyen vacak LEHET a végeredmény, ennek ellenére ma népszerű fogalom az Előrendelés is. Meg a Season Pass-ek és az Early Access játékok. A fejlesztők régen kezükben tudhatják a pénzt, csekély erőfeszítéssel, majd nem marad motivációjuk a jobb szolgáltatás nyújtására.


Persze, tisztelet a kivételnek, őszintén. Van egy-két valóban jól sikerült újabb játék, de ez korántsem igaz mindegyikre. A GTA5 szép és jó, de elég baj, ha valaki emiatt elfeledkezik a régi kedvenceiről. Egy kis nosztalgia mindig jól jön.


Aki elvakultan "haladni akar a korral" és elfeledkezik róla (vagy nem érdekli), hogy a régebbi is LEHET JÓ, majd emiatt megkövez másokat... nem méltatom szóra. Nem minden az újdonság, a klasszikusokban is maradhat még kimeríteni való - kinek mi.

2015. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 intrepid ***** válasza:
Telefonok: a fényképezőn egyre nagyobb pixelszám, ahogy a kijelzőn is, a határ a csillagos ég, láttam telefonban EKG-t, pulzoximétert is, és egyéb soha nem használt tudást. Mindegy, csak lehessen janizni vele, hogy milyen szuper telóm van. A nagymama gyógyszere kiváltására meg már lehet nem jut pénz....
2015. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!