Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz az, hogy a VGA-mhoz egy...

Igaz az, hogy a VGA-mhoz egy régebbi driver jobb, mint a legújabb?

Figyelt kérdés
GTX 550 Ti-m van ez egy régebbi kártya. Más fórumon azt írták ehhez nem jó a jelenlegi 320.49-es driver mert túl új. Cseréljem le a 306.97-esre mert azzal jobb lesz. Igaz ez? Miért?

2013. aug. 16. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert azokhoz van igazítva, vagyis jobb teljesítménye lesz tőle
2013. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a régi gépben volt egy AGP foglalatú videokártya és a legujabb driverrel nem müködött , minden videónál/játéknál laggolt . Felraktam hozzá a telepitő CD-ről kapott drivert és tökéletesen működött . A driver frissitések mindig a legujabb kártyákhoz vannak igazitva , a régebbi kártyákra szarnak rá .
2013. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes a kártyádhoz a legújabb drivert feltelepíteni ha a kártyád típusát támogatja a program. A legtöbb esetben van érezhető teljesítmény javulás a játékokban.
2013. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na most akkor kinek van iagza? :D
2013. aug. 16. 22:06
 5/7 A kérdező kommentje:
GTX 550 ti-hez melyik a legjobb driver?
2013. aug. 16. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:

A GeForce 320.49 Driver-t töltsd le az operációs rendszerednek megfelelően és telepítsd.

[link]

2013. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké xD bár most akkor nem értem azt h páran mért mondják azt, hogy az tul új ehhez a karihoz. de azért köszi
2013. aug. 17. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!