Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek stabil lesz a win8.1?

Patrik56 kérdése:

Szerintetek stabil lesz a win8.1?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég régóta használok win7-et és úgy gondoltam teszek rá egy Win 8.1 et amúgy a gépen nagyrészt játszok és azért tettem újra mert sokan írták hogy stabilabb játékra szerintetek stabilan foglya vinni vagy még jobban mint a win 7 en a FarCry3 mat a BlackFlag-et Dirt3-mat, LoL-t, Hitman-Absolution-t stb. (Csak ilyenek vannak a gépen)

2015. aug. 20. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom Win8.1-et játszásra.

Sok játékkal nem kompatibilis, illetve nem alkalmas a futtatásukra. Ha csak utánanézel, rögtön rájössz, hogy aki váltott 8.1-re, azoknak a többsége nem ajánlja játékokra. Én nem próbáltam ki, és nem is fogom.

2015. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, a laptopunkon Win8 van, és szerintem elég rosszul futnak rajta a játékok... a Battlefield 3 mediumon fut rajta 60 fps-el, a Dota 2 meg szaggat highon... Úgy szintén beszaggatott néha elég durván a Life is Strange, aminek kb. zéró gépigénye van.
2015. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Éppen tegnap dicsértem meg a Win 8.1-emet, hogy végre milyen stabil. Már egy hónapja semmi hiba!

Erre este kikapcsolásnál kék-halál, ma meg előjött az a régi (szerencsére ritkán jelentkező) probléma, hogy a monitor kikapcsolása után semmilyen gombra, vagy egérmozdulatra nem hajlandó visszajönni a kép. (A gép működik, újra tudom indítani.)

Plusz ma - a fenti hiba után - a Chrome teljesen meggárgyult, nem töltötte be a weblapokat (az IE igen!), csak ismételt újraindítás után.


Ha nem támad az a hülye ötletem, hogy öreg koromra egzisztenciálisan már megengedhetek magamnak egy eredeti Wint :D, és ha már pénzt adok ki érte, akkor nem a régebbi, Win7 lesz az, még most is a jó öreg 7-es csücsülne a gépemen. Le nem cserélném...

Játékokkal kapcsolatban:

Nem vagyok nagy spíler, de az általam játszott gémek mindkét rendszeren megfelelően működtek, nem érzek különbséget - ez megint a csere ellen szól.

(A fent említett win8.1 hibák SOSEM játék közben jöttek elő! Win7-nél a kék-halált és egyéb hibákat csak hírből hallottam...)

2015. aug. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem egyenlőre még semmi bajom vele, e majd ha lesz lecserélem a win7-re eddig nekem gyorsabb és jobb teljesítményt adott mint a win7-t de azért köszönöm a válaszokat és ha lesz valami gond vle ráteszem a 7 et :)
2015. aug. 21. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!