Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elérhető már kiforrott,...

Elérhető már kiforrott, stabil Win8 amire érdemes lecserélni a Win7-et?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Rengeteg hibát tapasztaltam Windows 8 alatt.

2013. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még nem érdemes lecserélni.

Sok ismerősöm teszteli a win8-at de még mondják hogy használják mellette a win7et mert annyira még nem megbízható. Ez olyan mint anno a vista volt, hogy sokáig használhatatlan volt az egész, és csak az sp2 es vista az ami már normálisan működő képes.

Még nem éri meg a win 8-at használni, főleg ha a netezésen kívül másra is használod a gépet, grafikai programokra, játékok stb... Azokhoz még nem a legjobb a 8.

2013. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs a Windows 8-cal. Játékok alatt - újak és régiek -, programozás közben, plusz még sok más dolog alatt sem tapasztaltam semmi negatívumot. Kezelőfelületét már megszoktam, gyorsaságot nem éreztem, de Win 7 alatt is ment minden zökkenőmentesen.
2013. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem értem. sokan írjátok hogy semmi hiba nincs vele nálam pedig már a telepítést követően szinte használhatatlan.

ez gépfüggő vagy mi? xD

2013. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért használhatatlan mert szokatlan ne értsetek félre hanem azért mert nem működik megfelelően.

pl nem nyílik meg az alkalmazáskezelő, gépház, a csempe alkalmazások eltűnnek ha megnyitom hasonlók.

2013. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

kunrichard:

Megvetted egyáltalán, vagy csak letöltöttél egy tetszőleges verziót?

2013. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Még szép hogy letöltöttem.
2013. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
az a tetszőleges pédány 3 különböző fajta és egyik sem működik.
2013. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, marad a 7. :)
2013. ápr. 6. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!