Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a játéknak a címe?

Mi ennek a játéknak a címe?

Figyelt kérdés
Legjobban egy half life 2 mod-hoz tudnám hasonlitani de voltak benne változtatások pl az ételek élettöltők voltak amiket az inventory-ból lehetett betölteni.Nem emlékszem a storyjára de emlékszem hogy valami börtön szerüségben játszódott.Egy híresebb youtube-ostól (nem magyar) láttam róla videókat és kiszeretném játszani viszont sehol se találom a címét (sajnos nem emlékszem a youtube-os nevére sem rég volt már)

2015. aug. 20. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár dolgot tudnál még írni a játékrol?
2015. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy börtön szerüségben játszódott de nem tudom hogy a karakterünk hogy került oda.emlékszem hogy volt egy ha jól emlékszem fekete őr aki nagyon rendes volt azt hoszem a konyhás nem akart odaadni nekünk valamit és a fekete őr elkérte hogy neki kell és mondta hogy vegyük fel (semmi fontos talán valami taco volt?) aztán 1 nap lement és átment az egész játék ilyen horror szerübe. a legelején csak úgy lehetett túlélni ha menekültünk de aztán találni lehetett fegyvereket
2015. aug. 20. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Fu hát sajna nem tudom melyikről lehet szó a grafikája milyen volt?régies?
2015. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

underhell volt a játék címe egy régebbi half life 2 mod

már megtaláltam de azért köszi hogy segiteni próbáltál :D

2015. aug. 21. 00:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!