Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak nekem hiányoznak a II....

Csak nekem hiányoznak a II. világháborús játékok?

Figyelt kérdés
Call of duty 1-2-3-World at war, Battlefield 1942, Medal of Honor European assault. Csak nekem hiányoznak? Mármint már annyira jővőben vagyun (lásd:CoD:AW) KÉREM VISSZA EZEKET!

2015. aug. 14. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor játszhatsz velük.
2015. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy nem csak ezeket moderneket kéne csinálni, hanem térjenek vissza a WWII-höz
2015. aug. 14. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Játsz a brother in arms: hells highway-el.
2015. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem, már nagyon sokan unják ezt a trendet, nem egy ember térne már vissza az II VH-hoz. II VH megindult, úgy 2001 táján az RtCW-vel és a MoH-al. 2004-ben kijött az AW, utána még oké a WaW is, de ha úgy vesszük, 4 évig volt a " nagy " II VH dömping. Ez a modernkori cucc meg idestova bő 10 éve ha úgy vesszük.


Unják már nagyon sokan.

2015. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van rengeteg II. világháborús játék. Attól, hogy nem a legújabbak, vagy nem a legnagyobb címek, még játszhatsz velük. :)
2015. aug. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van ott még sok más pedig. Koreai háború, Hideg háború, Öböl háború, Vietnami háború, Első világháború, Indokínai háború.


Bár mondjuk a Hideg háborúban túl sok fegyver nem durrant el (hála Istennek), de a felsoroltak eléggé érintetlen témák szerintem. Pár Vietnámos játék van már, de azért nem annyi, mint WWII meg modern cuccok. De ezek a fiktív, meg sci-fi háborúk tényleg kezdenek uncsik lenni.

2015. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidegháborúnak ott van pl. a CoD Black Ops 1.

Lehetne mondjuk még ilyen közel-keleti arabok elleni FPS, vagy az afgán tálibok ellen. De mondjuk még balkáni háborús sem volt.

2015. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
Azért a balkáni elég friss még,meg elég nagy gondok is lennének vele hogy pl sok szerbet lecsuktak,de horvát vezetőket nem.
2017. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!