Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Manapság miért nem adnak ki...

Manapság miért nem adnak ki II. Világháborús játékokat?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy miért nem tudnak ki adni egy jó II.Vh-s játékot.Biztos hogy van akiket ez érdekel (engem is bele számítva).Lenne vevő az biztos,meg itt van a Next Gen korszak.Én megnéznék most egyet,hogy milyen látványa lenne,ha olyan engine alatt futna.Anno a Cod 2 egy nagyon király játék volt,egyjátékos mód meg a többjátékos mód is ott volt a toppon.

2015. júl. 15. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Mert egy lerágott csont zsáner.
2015. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kiadhatnának már egy normálisabbat. Egyáltalán nem lerágott csont, készíthetnének egy GTAhoz hasonló 2VH-s játékot, pl az ivo dzsimai háborút az amerikai illetve a japán szemszögből nézve.


Nem olyan sablonos keretek mellett mint pl a Medal of Honor, hanem egy szabadabb légtérben.


Annyi ötlet van, csak mindig fantáziaszegény emberek készítenek játékokat.

2015. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

megvolt a partraszallas, halomra oltunk minden nemetet\japant tucatszor es lassan oroszakcentusunk is lesz.

egy jatek nem csak uberHD grafikabol all (bar van akinek igen), a vilaghaborus tema fuletol farkaig hosszan volt mar jatszva, igy nem lenne nagydurranas egy ujabb ilyen jatek.

2015. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

A játékiparban is vannak meghatározó trendek. Például a CoD-ok, a BF és az ARMA is most ebbe a modern irányba ment el, de lehet hogy 3-4 év múlva már ismét 2. világháborús lövöldét fognak kiadni.

Szerintem egyszerűen megunják az emberek, hogy 5-10 évig BF-eztek, meg COD2-ztek, aztán most egy ideig másra vágynak.


Vannak ma is 2. VH-s és ahhoz közeli játékok, például a WoT-ban is vh-s tankok futnak, illetve a Sniper Elite 3 is vh-s játék. Az, hogy most a pár nagynak nem ez van a fókuszpontban az más kérdés. (a készítők sem akarják mindig ugyanazt csinálni)

2015. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy #4 is mondja.

Vannak mostanában is ilyen játékok, csak most éppen nem ez a divat. De pl. a Call of Duty: Black Ops is II.VH-témájú játék, és annyira azért nem régi. Nincs elárasztva a piac vadiúj II.VH-s játékokkal, úgymond nem slágertéma most éppen, de ez nem azt jelenti, hogy ne adnának ki most is ilyeneket.

2015. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Company of Heroes II

Heroes & Generals

Enemy Front

Sniper Elite III

Wolfenstein: The New Order

(Hamarosan) Blitzkrieg 3

2015. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek változatosságra vágynak. A COD meg a többi ilyen játék csomó része a világháborúról szól(ami nem is baj mert csak azokat szerettem). Kellett egy kis újdonság az embereknek, de ezt szerintem már írták is előttem.
2015. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!