Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb ingyenes...

Toma9999 kérdése:

Melyik a legjobb ingyenes magyar World of Warcraft szerver?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ne Tauri WoW legyen mert ott nagyon ellenszenvesek az emberek. Az eredetire meg nincs pénzem. Meg ha lenne se éri meg.

2015. aug. 6. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%

Elfelejtessz egy marha nagy dolgot:


NEM KÖTELEZŐ JÁTSZANI VELE. Senki sem fog fegyvert afejedhez, hogy meghalsz ha nem játszol. Már "elnézést", de miért veszed úgy, hogy ha nem tudsz megvenni valamit, kifizetni ahavidíjat, akkor neked az jár másoltan. És azért kel lelszólni valamit, mert régi, meg mert havidíjas? Hah. Nenzint is majd lopsz, ha lesz kocsid? Vagy odamész valakihez "bocs, a te kocsid már 15 éve, ellopom, ok? hiszen tudod, öreg, nem éri meg az árát..."


Röhejesek ezek a hozzáállások.

2015. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

jó nagy csicska vagy

2017. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ANdrew1976 válasza:

PERFECTWOW 3.3.5 erre gyertek


[link]

2018. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Ezzel én is így vagyok. Nagyon szeretnék játszani rajta, de eredetin nem éri meg.

Nem, nem vagyok sóher. A Diablo 2-t megvettem annak ellenére, hogy azt tényleg le lehet bárhonnan tölteni. A Diablo 3-at kiegészítővel együtt akkor vettem meg, mikor kijött, a legmagasabb áron, nem sajnáltam rá.

Ha a wow is egyszer megveszem és megmarad, megvenném.

De így, hogy havonta fizetős, így biztosan nem!

Én tipikusan olyan játékos vagyok, aki egyszer előveszi, nagyon sokat játszik vele, de aztán igenis eltelik fél év, és nem játszom vele. Aztán fél év múlva újra előveszem.

Számomra így nem éri meg sehogy sem. Inkább egyszer megvenném 20k-ért, és akkor tudom, hogy akkor veszem elő, mikor én szeretném, nem pedig azon kéne izgulnom, hogy na ekkor meg akkor fizessek rá, hogy talán majd ekkor meg akkor játszom. Nem, így nem éri meg.

Diablo 3-at anno jópár éve megvettem X összegért, és ha olyanom van leülök vele 2-3 napig játszani, és teljesen jól elvagyok.

De így, havi fizetéssel.... Mi ez, telefonszámla, villanyszámla, hogy havonta fizessek érte? :'D

2018. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
88%

Van ez a csávó aki mindjárt eretvág mert nem mindenki úgy gondolkozik ahogy ő...

Na üzenem neked tökös, hogy pont a te fajtád cseszi gajjra a játékipart! A te fajtád miatt maxolta ki az EA a pay to win politikát, és a te fajtád miatt szednek 18DLC re egy szaros játékot! Nem tudom milyen kép él a fejedben a fejlesztőcégeken belüli hirearchiáról és a termelt hasznukról, de megsúgom hogy akinek nyernie kell ezen az üzleten ahoz hogy életben maradjon az üzletág, az pont telibe fossa hogy te mit gondolsz, és mindenképpen gennyesre keresi magát! ;)

2019. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ez a szerver tegnap indult azt hiszem:

[link]

Angol az oldal, de magyar a tulajdonos, szóval szerintem a többség magyar lesz, ha felkapják.. Meglátjuk mi lesz belőle.

2019. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Annak a kis öcsike kockának aki iskola után remegő kézzel első dolga belépni a játékba annak nyilván megéri ha anyu előfizet az eredeti játékra ,neki ez az élet.Aki esetleg normális életet él-sportol ,csajozik, horgászik ,bringázik esetleg motorozik ,modellezik...stb... és heti egyszer kétszer ha rossz az idő vagy pont lusta mindenre:) annak biztos nem éri meg a havi előfizetés de attól még szeretheti a játékot -csak egy egészséges mértékben....Én évek múltán léptem fel és a Lv 63 kari ott volt nem tűnt el a szerver is a helyén =Tauri
2020. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Shadowiz válasza:
Emberek én ennek a dolognak szeretnék pontot tenni a végére mindenképpen hiszen olvastam mindenki hozzászólását értelmetlen viták közepette kapcsoltam hogy nemtudom minek is írok az egészhez valószínűleg nem egy a mentalitásom itt senkivel tehát a kompatibilitás egyenlő a zéróval. ha már WoW-ról beszélünk Legion óta kezdtem el Oiriginal-on pusholni kulcsokat elég nagy időd öltem bele hogy átlássak sok mindent és addig jutottam el hogy az én véleményem az egészről hogy tök jó hogy van egy faszántos accountja az embernek még így 28 évesen is : DE a probléma az egésszel 4 óra játék és nem kaptál csak ideget e miatt jelenleg is szünetel a dolog. lehet engem toxicnak nevezni akárminek de részemről az a helyzet hogy túl sok rosszat láttam már igy 2 kieg alatt is pedig én mindíg is pozitív probálok maradni de nagyon nehéz amikor már boost-ba fordul át valami mint például . DPS-ként neked kell a tankot irányítani hogy merre kellene húzgálni a pack-okat neked kell tele rakni a monitorod addonokkal neked kell linkelj mindent a Heal helyett dps ként neked kikell backelned a saját társaid hibáit próbálod kompenzálni a healer és a tank nubságát tudjuk miről beszélek gondolom tegyük hozzá hogy jelenleg is world-szinten 2700 adik vagyok SH.pappal ugy hogy több mint 1 hónapja nem játszom és otthagytam a játékot körülbelül mikor voltam 2100 adik SH DPS . Ezek mellett mindenre van időm sportolni akár főzni bármi mindennap tudok játszani 4-5 órát ezt teszem nagyjábol este 10 órátol maximum éjszaka 2 óráig de nappal játszhatatlan a játék tudom tudom sok uj playert vonz a kieg ilyesmik ez nem is lenne baj ha nem kérnének duplán olyan skill-t és hozzáértést mint ami az adott nyomorék utolsó nub nak van ezért gáz a játék de ez még mindig jobb mint privátozni mert az ottani legjobb ember azon a privát szerveren az olyan mint original wow-on egy kezdő player . Értjük gondolom nem ugy működnek a dolgok nem éppen 16 gb ram van a gépbe nem éppen 250 ezres videókártyával és nem éppen 9.gen procival játszik és ebből kifolyólag nincs is olyan fps értéke ami wow-nak megfelel persze 10 re skálázott grafikán 110 fps-el amivel azért már lehet is játszani ezt a játékot nem vagyok üzletember egy átlag italkereskedelmi sofőr vagyok és egyben raktárban dolgozom havi keresetem pontra számolva hónaprol hónapra élek de ezek mellett sportolok kockahas megvan és lassan így 30 évesen lehet hogy eltudnám végezni szinte bármeik kommandós kiképzést mégis csak egy átlag senki gamer ember vagyok de én aztmondom a mentalitás is fejlődőképes egyre erősebb , egyre többet és komolyaban veszem mind a spportolást és mindenek felett a wow-ot mert imádom több mint 40 millió emberel játszani bármeik országbol véletlenszerűen nem egy rosz dolog ez is fejleszti az embert arra hogy mindig jobb akarjon lenni én követem a world first mythic teamet raidereket is megnéznem de tisztázzuk aki jó raider az nem biztos hogy jó mythic instában sajnos sok esetben még dps karakterként is kell healelni vagy supportolni attöl függ milyen karakter és mik a lehetőségek elég sok év munkája ezt megtanulni olyan szinten hogy ez zsigerből menjen működjön aki igy gondolkodik a játékról annak van értelme fizetni őszintén megmondom de ha ez a mentalitás ami nekem van 1 fokkal alább csuszik akkor bukott dolog az egész nem is érdemes játszani vele mert vagy ugy megalázzák hogy valószinűleg soha az életben se privátozni nem fog se origi-zni vagy csak szimplán nem invelik sehova mert vagy elmaradt nagyon kicsi az item level kicsi a score hát ilyen sok van nagyon de azok el afkolgatnak a városba bármeik kiegről is legyen szó. No de szerintem ennyi itt a vége túl is beszéltem a dolgot tehát itt kerek a világ én nálam. Persze ez csak az én véleményem tegyük hozzá az én dps-em vetekszik mythic dungeonbe a világ legjobb shadow priest-ével ! aki olvassa megköszönöm és gondolkodjatok el mit szeretnétek a wow-tol kapni!
2021. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!